Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Levné boilies MIKBAITS za pár korun! Špičkové masové kuličky za...

Zaujalo nás: Levné boilies MIKBAITS za pár korun! Špičkové masové kuličky za super nízkou cenu

- Reklama -

Levné boilies na kapry patří k hitům posledních sezón. Rybáři si prostě oblíbili nakupování praktických balení kuliček na kapry, které jim nezruinují peněženky. Navíc, rybáři zjistili také to, že toto levné boilies na kapry není vhodné jen na masivní krmné kampaně, ale že na něj jdou chytat i nádherně velcí kapři. Velmi zajímavé levné boilies na kapry nabízí i česká firma MIKBAITS, která patří k nejvíce renomovaným společnostem na rybářském trhu. Právě MIKBAITS nabízí perfektní levné koule, které jsou k dostání v TOP příchutích. Tohle stojí za pozornost!

Už dlouhá léta se moc dobře ví, že kapři mají rádi živočišnou potravu. Prostě cokoliv, co obsahuje „maso“. Když se totiž podíváte do jídelníčku kaprů, tak tam takových masových složek naleznete celou řadu – patentky, škeble, larvy nebo červy. Kapři totiž mají v sobě zakódované to, že právě tahle potrava jim dodá tolik potřebné živiny a energii. A na tohle by měl myslet i každý rybář! Prostě, masové nástrahy jezdí, protože kapři na ně spolehlivě reagují.

Problémem bylo, že právě masové boilies s obsahem rybích a jiných živočišných mouček nebývalo zrovna levné. Ovšem až doposud! Rybářské firmy totiž reagují na poptávku ze strany rybářů, kteří žádají levné boilies na kapry, které ale bude obsahovat masové složky. Velmi zajímavé boilies na rybářský trh dodává i česká firma MIKBAITS, která vytvořila levné kuličky MultiMiX. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Boilies MIKBAITS MultiMiX Classic 

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Možná jste to ani nevěděli, ale i česká firma MIKBAITS nabízí levnější kuličky pro masivní krmné kampaně, kdy je nutné kapry zaujmout větším množstvím krmení. Přesně pro tyto případy je tady levné boilies MIKBAITS MultiMiX Classic Boilies, které je dodáváno v praktickém, 4 kilogramovém balení za super nízkou cenu. A když si celkovou cenu rozpočítáte, tak ta cena za 1 kilogram je fakt hodně lákavá. Luxus!

Leckdo by si mohl pomyslet, že toto levné boilies na kapry nemá co nabídnout. Ovšem chyba lávky! Tyto levné kuličky na kapry se skládají z osvědčené směsi MultiMix, která obsahuje celou řadu atraktivních surovin, a také rybí moučky. Takže boilies MultiMiX ve vodním prostředí vydává mimo jiné i živočišný pach, na který kapři velmi dobře reagují. Obrovskou předností těchto kuliček je vysoká nutriční hodnota nebo chuťová atraktivita. K čemu je to dobré? V momentě, kdy kapr na toto boilies narazí, tak zjistí, že má před sebou výživnou potravu, které prostě neodolá. Super!

Přesto! Boilies MIKBAITS MultiMiX je velmi vhodné zalívat buďto boosterem nebo nějakým jiným tekutým atraktorem. Proč? Protože toto levné boilies je vymyšleno tak, aby co nejvíce nasáklo tekuté atraktory, takže po tomto zatraktivnění boilies vydává silnou pachovou stopu opravdu hodně dlouhou dobu. Za tohle velký palec nahoru!

Velkou výhodou je také to, že toto levné boilies MultiMiX rybářská firma dodává v celé řadě příchutí. Rybář si může vybrat jak masové, tak kořené nebo sladké příchutě. Jakou nejvíce doporučujeme my? Máme dva favority! Zaprvé: Oliheň! Ta je v podání MIKBAITS vždycky famózní a jezdí velice dobře. Druhou příchutí, kterou doporučujeme, je potom scopex/kukuřice. Tohle jsou hodně zajímavé kuličky, které jsou vhodnou alternativou tam, kde jsou ryby „přejedené“ masového boilies.

Jak toto boilies jednoduše zatraktivnit? Prostě ho nasypte do kbelíku a poté ho zalijte buďto boosterem nebo jiným tekutým atraktorem. Následně vše pořádně promíchejte tak, aby na každé kuličce byl alespoň slabý „film“. Poté nechte vše na 15 minut odstát, aby se do kuliček co nejvíce „zažrala“ ona lákavá tekutina. A nakonec vše ještě posypte třeba levným method mixem, aby se na boilies vytvořil i sypký povrch, který se po vhození do vody začne rozpouštět, takže na krmném místě bude i hodně lákavý „mrak“ z drobných částic. Tohle funguje!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies MIKBAITS: Kvalita, do které se zamilujete!

Máte zájem o jinou příchuť nebo druh boilies? Pak se podívejte na ostatní kuličky od české firmy MIKBAITS. Můžete si vybrat z celé řady druhů boilies nejrůznějších průměrů a příchutí. Vše za zajímavé ceny! Česká firma MIKBAITS patří k těm nejvíce renomovaným výrobcům nástrah a návnad na kapry, díky kterým mají milovníci kaprů na kontě každoročně obrovské množství gigantických ryb. Buďte u vody taky úspěšní!

Boilies MIKBAITS si můžete prohlédnout ZDE

Ilustrační foto: MIKBAITS a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -