DomůNovinkyUmělá vagína nebo robertek: Kapraři na Pálavě posbírali 3 kontejnery odpadu!

Umělá vagína nebo robertek: Kapraři na Pálavě posbírali 3 kontejnery odpadu!

- Reklama -

Tak za tohle velký klobouk dolů! Velký kus práce odvedli kapraři na Pálavě, kterým začal vadit nepořádek na jejich milovaných Novomlýnských jezerech. A proto rybář Rudiko Carp Rudik svolal své rybářské přátele ze skupiny Kaprařina na Pálavě a vydali se posbírat pohozený odpad na březích jezer. V sobotu 23. května tak posbírali velké množství odpadu na nejrůznějších úsecích Novomlýnských jezer. Kromě „klasického“ plastového odpadu rybáři našli například i umělou vagínu nebo robetka…

Úklidová akce na Novomlýnských jezerech proběhla v sobotu 23. května. Akci svolal místní rybář Rudiko Carp Rudik, který s pomocí firmy My Carp a hromady nadšených dobrovolníků mohl provést úklid některých úseků na Nových Mlýnech. Původně se do akce přihlásilo šest desítek rybářů, ale možná i vzhledem k špatnému počasí na Nové Mlýny přijelo 22 rybářů. A ti se pustili do úklidu. „Skákat v Milovicích po těch kamenech chtělo taky trochu atletiky,“ napsal se smíchem organizátor akce Rudiko, který je například i iniciátorem petice K80 na Nových Mlýnech. Podle něj šikovní rybáři úsek v obci Milovice uklidili za pouhé 2 hodiny.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Legendární naviják na kapry SHIMANO za super nízkou cenu!

Pak se rybáři přesunuli do Pasohlávek. Zde začali uklízet promenádu, cyklostezku, čerpačku, loděnici a přilehlý lesík. Rybáři vše zvládli velmi rychle. Proto se ještě přesunuli na Věstonickou nádrž k soutoku. „Tam nás všechny čekal totální šok! Neuvěřitelný nepořádek!“ sdělil rybář Rudiko.

Rybáři nakonec museli akci ukončit, protože došly pytle na odpadky. I tak ale nakonec dohromady posbírali 3 kontejnery odpadu. „Co jsme našli? Mraky pneumatik, tenisových míčků, plastů, kýblů, bójek a kanystrů, umělou vagínu, robertek, kufr, notebook, tašku, kancelářské křeslo, závoru, matrace, člun, injekční stříkačky a hromadu dalšího odpadu,“ napsal pořádající rybář.

A právě organizátor akce poděkoval všem, kteří v těžkém počasí přiložili ruku k dílu, a taky všem, kteří pomohli i jinak. Za kontejnery a přístup organizátor poděkoval starostkám z Milovic a Pasohlávek. Také chlapům, kteří pomohli se čtyřkolkama, a také všem, kteří poskytli vozíky, pytle nebo rukavice. Velký dík patří i firmě My Carp za poskytnutí terénního vozidla, ochranných pomůcek a občerstvení.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Legendární naviják na kapry SHIMANO za super nízkou cenu!

„Doufáme, že ostatní rybáři si budou vážit naší práce a k přírodě se budeme chovat lépe,“ uzavírá rybář Rudiko.

Redakce InRybar.cz

Foto: Rudiko Carp Rudik

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -