DomůAkční nabídkaZaujalo nás! Nadupané kaprové navijáky SHIMANO, za které nedáte majlant! Kvalita za...

Zaujalo nás! Nadupané kaprové navijáky SHIMANO, za které nedáte majlant! Kvalita za super cenu

- Reklama -

Kaprové navijáky SHIMANO patří k tomu nejžádanějšímu na rybářském trhu. Ale ono se není čemu divit! Právě tyto navijáky z „dílny“ společnosti SHIMANO nabízí obrovskou kvalitu. Pravda, některé modely jsou cenově nákladnější, přesto na rybářském trhu jsou i takové kaprové navijáky od této firmy, které jsou dostupné za rozumné ceny. Ano! A přitom jejich kvalita není nijak ošizena. To rozhodně ne! Pojďme se podívat na levné kaprové navijáky SHIMANO, které jsou k dostání za rozumné ceny. Tady jsou…

 

Kaprový naviják SHIMANO Aerlex 10 000 XT-B

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších navijáků na kapry od společnosti SHIMANO na česko-slovenském trhu. Tenhle brilantní kaprový naviják je totiž dostupný za opravdu hodně zajímavou cenu, přitom nabízí výborné vlastnosti jako jiné velké kaprové navijáky. Kaprový naviják SHIMANO Aerlex je vhodný pro ty rybáře, kteří chtějí kvalitní naviják na kapry, přitom ale nechtějí investovat závratné částky. Co tenhle stroj umí?

Z našeho pohledu je jednou z největších zbraní tohoto navijáku kvalitní brzda Instant Drag. Právě tahle brzda má perfektní vlastnost, kdy během okamžiku ji lze přepnout z volného do bojového režimu. Brzda reaguje i na nejjemnější pohyby ze strany rybáře, což je maximálně komfortní při zdolávání divokého kapra nebo amura. Super! Brzda má navíc krásně rozměrný ovladač, který se pohodlně ovládá i v tom případě, kdy má rybář mokré ruce.

Naviják je vybaven AR-C cívkou, která má luxusní tvar, který výrazně napomáhá k dalekým hodům. Ano, díky tvarování cívky dochází jen k minimálnímu tření při odvíjení vlasce při nahození. Takže naše montáž letí podstatně dále. Velkou výhodou je i pokládka vlasce Aero Wrap II, která pokládá vlasec s maximální precizností. I tohle přispívá k dalekým hodům, protože vlasec netvoří žádné obloučky ani jiné nerovnosti.

Kaprový naviják SHIMANO Aerlex nabízí velmi dobrý a bezproblémový chod. To je dáno 2 kuličkovými a 1 jednocestným ložiskem. Převodový poměr činí 4,6:1 a na 1 otočení cívkou navinete 100 centimetrů navazovacího materiálu. Díky tomu je přitahování montáže z velké vzdálenosti velice rychlé a pohodlné.

Naviják na kapry SHIMANO Aerlex je výborný i na velké revíry. Na cívku se vleze 300 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,40 mm. Takže i když potřebujete vyvážet skutečně daleko, s tímto vlascem to není problém. Super! Cívka je z hliníku, což snižuje celkovou váhu tohoto kaprového navijáku.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprový naviják SHIMANO Speedmaster 14 000 XTC

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální model z „dílny“ společnosti SHIMANO, který je následovníkem dnes již legendárního navijáku Speedcast. Podle označení 14 000 lze usoudit, že tento model navijáku nabízí obrovskou kapacitu cívky, a je vhodný i pro náročný lov kaprů na velkých plochách. Kapacita cívky je 550 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Takže pokud chytáte na velkých plochách, tohle je stroj pro vás!

Všimněte si, jak má tento naviják na kapry nádherně designované tělo. Naviják má obrovskou cívku, přitom tělo s „vnitřnostmi“ je nádherně úzké. Naviják má hmotnost 645 gramů, což při velikosti tohoto stroje není moc. Model Speedmaster má geniální chod, díky kterému naviják ukládá naprosto precizně jakýkoliv navazovací materiál bez obloučku a nepravidelných překladů. Super! K perfektnímu chodu přispívají 4+1 ložiska.

Na tomto navijáku milujeme i jeho skvělou brzdu, která okamžitě reaguje. Takže v momentě, kdy taháte divokého kapra, který nechce dát svou kůži zadarmo, tahle brzda vám skvěle pomůže. Luxus! Brzda má i krásně tvarovaný a rozměrný ovladač, který se pohodlně drží, a brzda se s ním velice komfortně ovládá. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -