Domů Akční nabídka Získejte luxusní výrobek na kapry od firmy JET FISH za zvýhodněnou cenu!

Získejte luxusní výrobek na kapry od firmy JET FISH za zvýhodněnou cenu!

- Reklama -

Internetový e-shop InFish.cz připravil pro své zákazníky další bombovou akci! Jen na InFish.cz můžete nyní získat luxusní LIVER BOOSTER + DIP od firmy JET FISH za zvýhodněnou cenu! Navíc, pokud nakoupíte na InFish.cz, tak budete zařazení do soutěže o 2 nadupané hlásiče TRAPER EXCELENCE za 3000 korun! Nakupovat na InFish.cz se jednoduše vyplatí…

LIVER BOOSTER + DIP. Perfektní atraktor, který se používá jak pro vylepšení samotné nástrahy, tak i pro zatraktivnění návnady. LIVER BOOSTER + DIP od firmy JET FISH je velmi koncentrovaný roztok, který má intenzivní pach. Proto si jeho používání oblíbila celá řada zkušených kaprařů. LIVER BOOSTER + DIP totiž obsahuje hromadu atraktivních látek, které fungují i na ty největší kapry v našich revírech!

jet_fish_liver_booster

LIVER BOOSTER + DIP nyní můžete na InFish.cz zakoupit za perfektně sníženou cenu – pouhých 149 korun. Na všech ostatních e-shopech je LIVER BOOSTER + DIP k dostání až od 199 korun, takže při nákupu na InFish.cz výrazně ušetříte! LIVER BOOSTER je k dostání v 250 ml lahvích a v celé řadě příchutí. Stačí si jen vybrat! Ale pozor! Akce je množstevně omezena!

 

SOUTĚŽ o luxusní hlásiče za 3000 korun!

hlasicAť už si necháte poslat malý balíček s jednou věcí, anebo velký balík s celou rybářskou výbavou, tak budete zařazeni do soutěže o hlásiče za 3000 korun! Každá objednávka bude zařazena! O co se hraje? V průběhu od 1. do 31. srpna 2015 budeme sbírat všechny objednávky, které obdržíme, a pak z nich vylosujeme jednoho šťastlivce, který od InFish.cz získá nádherné 2 hlásiče TRAPER EXCELENCE v hodnotě 3000 korun! Zkuste své štěstí! Více o soutěži se dozvíte ZDE.

 

Další výhodné akce na InFish.cz!

Na rybářském e-shopu InFish.cz stále souběžně běží hned několik dalších akcí. Nyní tak můžete na InFish.cz nakoupit celou řadu perfektních výrobků za fantasticky nízké ceny! Nezapomeňte, že do každého balíčku přidáváme i dárky zcela ZDARMA!

SWEET LIQUID od firmy JET FISH: Nyní můžete na InFish.cz zakoupit další fantastický výrobek od JET FISH – SWEET LIQUID. Jedná se o perfektní atraktor, který nabízíme hned v několika příchutích. Tento výrobek je perfektní pro zatraktivnění nástrah i návnad.

DSCN0535

Měkčené peletky KAPRPRO: Na InFish.cz nabízíme i revoluční měkčené peletky od firmy KAPRPRO. Jedná se o drobné masové peletky, které jsou velice vhodné pro lov kaprovitých ryb jak na feeder a položenou, tak i na plavanou. Pokud si na InFish.cz zakoupíte 3 balení těchto peletek, pak dostanete balení rybí moučky zcela ZDARMA!

mekcene_mikropelety

Přejeme vám příjemné nakupování!

Váš InFish.cz Tým

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -