DomůAkční nabídkaAnanasové NUTRIGO za 99 korun: Firma nabízí testovací vzorky přímo z mašiny

Ananasové NUTRIGO za 99 korun: Firma nabízí testovací vzorky přímo z mašiny

- Reklama -

Česká firma LK Baits začala s vývojem nové příchutě balančního NUTRIGO. Nástraha bude dostupná v legendární příchuti nutric acid/ananas. A rybáři nyní mohou vyzkoušet testovací vzorky za super cenu. 

Ilustrační foto: LK Baits

Projekt NUTRIGO od začátku výroby ušel velký kus cesty. V této nástraze je aktuálně velké množství lákavé tekutiny, rybáři si navíc mohou vybrat i balanční typ této nástrahy. A to je obrovská výhoda! Balanční nástraha se totiž ve vodním prostředí krásně vznáší, takže nezapadne do nánosů na dně.

Tohle je ideální zejména při podzimním rybaření, kdy je na dnech našich revírů silný povlak odumřelé vegetace. Co do těchto těžkých podmínek vyzkoušet nové NUTRIGO, které je v „testování“? Tato nástraha stojí jen pár korun

 

NUTRIGO nutric acid/ananas

Česká firma LK Baits se rozhodla, že do vývoje nového typu balančního NUTRIGO více zapojí i fanoušky této značky a nástrahy. Společnost tak do diskontního prodeje pustila testovací verzi pro rok 2023, která je dostupná za méně jak 100 korun. Testovací NUTRIGO seženete POUZE na e-shopu LK Baits za super cenu.

Není divu, že se Lukáš Krása a „jeho“ lidé pustili do příchutě nutric acid/ananas. Právě tato příchuť je legendou této přeloučské firmy, která má na kontě celou řadu obrovských kaprů. Jde o velmi specifické aroma, které skvěle funguje i ve studené vodě.

Ve zvýhodněném balení rybáři najdou 8 kusů NUTRIGO o průměru 20 mm. Je třeba počítat s tím, že uvedený průměr je pouze orientační. Proč? Nezapomínejte na to, že NUTRIGO se z velké části vyrábí ručně, takže každý kousek je zcela unikátní.

Tou nejsilnější zbraní nástrahy NUTRIGO je tekutý střed. Právě díky němu má nástraha velmi silné aroma, které dokáže vytvořit koncentrovanou pachovou stopu i za hodně nízké teploty vody. Nástraha je tak ideální i při lovu kaprů na podzim, kdy se voda už citelně ochlazuje.

 

Nástraha reaguje na podvodní proudy od ryb

Aby se tekutina ze středu nástrahy ještě lépe uvolňovala, je dobré do nástrahy jehlou na boilies udělat vícero dírek. Právě tímto jednoduchým způsobem napomůžeme k tomu, aby se tekutina uvolňovala ve větším množství, takže ta tak bude vytvářet silnou pachovou stopu. Tohle je fakt super!

Nebojte se! Tím, že do nástrahy uděláte vícero dírek, tak se nestane, že by tekutina vytékala jako z děravé PET lahve. Takhle to nefunguje! Tekutina má docela hustou konzistenci, takže její uvolňování je pozvolné. A to je dobře, protože doba účinku je až 24 hodin!

Dalším gigantickým plusem je to, že tato nástraha je balanční, takže nezapadne do hustých nánosů na dně. Rybář tak může s klidem chytat i na zanesených nebo zarostlých lokalitách. Balanční nástrahy jsou pak i dokonalé na silně prochytávané vody, ve kterých plavou zkušené a opatrné ryby.

Jde o to, že takto zkušené ryby kolikrát naschvál vytváří na lovném místě podvodní proudy. Tímto způsobem se tak snaží rozpoznat nějakou rybářskou zradu. Ovšem balanční nástraha přirozeně reaguje na podvodní proudy, takže ji sebere i zkušená a opatrná ryba!

Pokud chcete být u vývoje nové příchutě NUTRIGO, pak máte jedinečnou šanci. LK Baits do diskontního prodeje dala několik desítek balení za zvýhodněnou cenu. Nezapomínejte na to, že testovací NUTRIGO je POUZE na e-shopu LK Baits za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. 8ks za kilo? 😀 zkoušel jsem všechny nutriga na více vodách a největší co na to došlo tak byla 70ka zatím co jiné koule mi tam tahaly pěkné ryby…ty vzorky by měl dávat zdarma, když neví ani jak to funguje

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -