DomůAkční nabídkaBivak pro rybáře za rozumnou cenu: Velký prostor pro 2 rybáře a...

Bivak pro rybáře za rozumnou cenu: Velký prostor pro 2 rybáře a praktické vychytávky

- Reklama -

Pokud rybář jezdí na vícero dní k vodě, pak potřebuje kvalitní bivak. Takový bivak musí rybáře ochránit před nepřízní počasí, zároveň ale musí nabídnout velký prostor. Jeden takový nabízí ZFish.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nejlepší je, když se všechno vleze pod jednu střechu. Nejen lehátka pro rybáře, ale také batožina, kterou je nutné mít po ruce. Ovšem! Tak velký bivak kolikrát stojí půlku výplaty. Takže co s tím? Naštěstí na rybářském trhu jsou značky, které dodávají rybářský camping za rozumnou cenu. Tak jako například česká značka ZFish…

 

Bivak pro rybáře ZFish Comfort Dome 2 Man

Jezdíte na ryby s kolegou, anebo třeba s partnerkou, takže pod střechou potřebujete více místa? Pak se rozhodně podívejte na cenově dostupný bivak od české značky ZFish, který nabízí spoustu místa, kvalitní zpracování a parádní vychytávky. Tento bivak za rozumné peníze je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Jedním z hlavních „lákadel“ je velký prostor, který tento bivak nabízí. Délka bivaku je 250 centimetrů, šířka je 310 čísel a výška je 150 centimetrů. Pod střechu bivaku se tak s velkým přehledem vejdou dvě rybářská lehátka, a navíc i rybářská batožina, kterou rybář chce mít po ruce. Tohle je fakt velká paráda!

Dalším velkým plusem je to, že tento bivak má opravdu odolný plášť s vodním sloupcem 5000 mm. To znamená, že bivak vydrží i hodně silný liják u vody. Pokud rybáře zastihne při rybaření silná bouřka nebo déletrvající dešťové srážky, pořád bude v naprostém suchu a pohodlí.

VIDEO: Jak vypadá bivak ZFish Comfort Dome 2 Man? Mrkněte na video

S odolným pláštěm jde „ruku v ruce“ i bytelná konstrukce. Ta je sice krásně jednoduchá, takže rybář bivak velmi rychle postaví a zase sbalí. Ovšem, tři trubková žebra jsou vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který vydrží o pořádné poryvy větru. Aby byl bivak ještě stabilnější, tak je vybaven rozpěrnými tyčemi, které stabilitu ještě více vylepšují.

 

Praktické vychytávky, které zvyšují komfort

Na bivaku od české značky ZFish najdeme hned několik praktických vychytávek, které výrazně zpříjemní pobyt a používání tohoto cenově dostupného bivaku. Prvním příjemným plusem je to, že bivak je vybavený rozměrnými okny, díky kterým velmi dobře cirkuluje vzduch pod střechou bivaku. Z rybářského obydlí se tak efektivně odvádí jednak přebytečná vlhkost, ale také horký vzduch v létě.

Další výraznou vychytávkou je přední kšilt nad vchodem bivaku. Tento rozměrný chránič je dokonalý především v těch chvílích kdy silně prší. Díky kšiltu je tak u vchodu krásné sucho, takže rybář nemá u vchodu „otravné“ a páchnoucí bahno. Paráda! Na kšiltu pak ještě najdeme úchyty na pruty, které rybáři mají velmi v oblibě při výměně nástrahy nebo návazců.

Rybáři, kteří jedou na ryby třeba na jednu noc nebo víkend, a předpověď nehlásí žádné průtrže, mohou využít i toho, že celý přední panel jde odepnout s pomocí kvalitních zipů. Rybář tak výrazně sníží váhu bivaku, zároveň „zjednoduší“ jeho používání – vznikne prostě klasický přístřešek pro rybáře. Tohle je v létě hodně pohodlné!

Jestli hledáte kvalitní bivak na ryby za rozumné peníze, už jste ho asi našli. Tento bivak pro rybáře ZFish Comfort Dome 2 Man nabízí obrovský prostor, bytelnou konstrukci, odolný plášť, a další hromadu praktických vychytávek. Tohle je bivak, do kterého se zamilujete! Cenově dostupný bivak od české značky je k dostání na e-shopu ZFish.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -