DomůAkční nabídkaBivaky a spacáky pro rybáře za pár korun: výrazná sleva na rybářský...

Bivaky a spacáky pro rybáře za pár korun: výrazná sleva na rybářský camping

- Reklama -

Období výrazných slev na rybářský camping je tady! Důkazem je například e-shop od české značky ZFish, na kterém rybáři najdou výrazné slevy na celou řadu produktů. Od TOP spacáků po pohodlná lehátka. 

Ilustrační foto: ZFish

Ceny všude okolo rostou do závratných výšin, což se ale evidentně netýká rybářského trhu. Například česká rybářská značka ZFish zlevnila její nejvíce populární „campingové produkty“ z nabídky. Rybáři si tak nyní mohou za zvýhodněné ceny pořídit parádní spacáky, lehátka nebo bivaky. Vše za super ceny! Co všechno je aktuálně zlevněné?

 

Zlevněné spacáky pro rybáře ZFish

Česká značka ZFish na rybářský trh dodává jedny z nejvíce populárních rybářských spacáků. Jde především o spacák pro rybáře Sleeping Bag Royal 5 Season, ke kterému je i přepravní taška zdarma. Tento spacák najdete na e-shopu ZFish.cz .

Spacák pro rybáře ZFish Royal 5 Season s taškou

Proč mají rybáři tento spací pytel tak rádi? Jde především o nízkou cenu, protože právě tento spacák patří k těm nejlevnějším na trhu. Zároveň ale nabízí prvotřídní vlastnosti, díky kterým bude mít rybář stoprocentní pohodlí. Jde především o obrovský rozměr 220 x 100 centimetrů – do takového spacáku se vejdou i ti nejurostlejší rybáři, aniž by je někde něco svíralo nebo tahalo.

VIDEO: Jak vypadá spacák pro rybáře ZFish Sleeping Bag Royal 5 Season

Dalším velký, plusem je, že tento spacák udrží rybáře v teple i za velmi nízkých teplot. Tepelný komfort je až do -20 stupňů Celsia, takže rybář si tento spacák může brát i na podzimní, zimní a časně jarní výpravy k vodě, kdy panují nízké teploty u vody. Paráda!

Zlevněný je i druhý aktuální spacák pro rybáře ZFish Hoogan Camo 5 Season. Tento rybářský spací pytel nabízí taky krásně velký rozměr (220 x 100 cm), a rovněž vysoký tepelný komfort (až do -20 stupňů Celsia). Navíc má ale tento kvalitní spacák taky krásný design. Maskáčový spacák pro rybáře najdete na e-shopu ZFish.cz  za super cenu!

 

Zlevněná lehátka pro rybáře Siesta

Tahle lehátka jsou hitem posledních rybářských sezón. Jde o to, že na lehátkách Siesta X6 a X8 od české značky ZFish nejsou žádné klouby. A to je zásadní! Díky tomu tak není na lehátkách „nepříjemné místo“ které tlačí do zad. Zlevněná lehátka ZFish Siesta najdete na e-shopu ZFish.cz  za super cenu.

Na lehátkách milujeme jejich velký rozměr. Matrace má na délku 205 centimetrů a na šířku 85 čísel, takže se na lehátkách pohodlně vyspí i urostlejší rybář. A to i díky vysoké nosnosti. Model X6 má nosnost neuvěřitelných 140 kilo, lehátko Siesta X8 pak až 160 kilo.

VIDEO: Jak vypadají zlevněná lehátka pro rybáře ZFish Siesta za super cenu? 

Rozdíl mezi oběma modely lehátek je pak také v tom, že Siesta X6 má šest nohou, model X8 má pak nohou 8. Díky tomu je druhé jmenované lehátko krásně stabilní, a to i na hodně nerovném povrchu. Pohodlný spánek pak zajišťuje i krásně měkká matrace. Levná lehátka pro rybáře najdete na e-shopu ZFish.cz  za super ceny!

 

Zlevněné rybářské bivaky

Kromě výše zmíněného je také příjemná sleva na populární bivaky. Prvním zlevněným rybářským bivakem je model Deluxe King Size 2 Men. Tento rybářský bivak najdete za super cenu na e-shopu ZFish.cz .

Proč je tento bivak pro rybáře tolik populární? Odpovědí je: vynikající poměr cena/výkon/kvalita. I když tento rybářský bivak patří k tomu nejlevnějšímu na trhu, přesto nabízí dokonalé vlastnosti. Jako například velký prostor o rozměrech 280 cm (délka) x 300 cm (šířka) x 170 cm (výška). Pod střechu bivaku se tak přehledně vlezou dvě lehátka a rybářská batožina.

VIDEO: Takto vypadá super populární bivak pro rybáře od české značky ZFish

Dalším velkým plusem je také velmi odolný plášť s vodním sloupcem 10 000 mm. Bivak tak vydrží i ty nejsilnější průtrže mračen. A zmínit také musíme jednoduchou, ale zatraceně stabilní odolnou konstrukci, díky které bivak odolá i silným poryvům větru.

Kromě tohoto bivaku je potom ještě zlevněný model Comfort Dome 2 Men. Tento bivak také nabízí dokonalé rozměry – 250 cm (délka), 310 (šířka) a 150 cm (výška). Do bivaku se toho vejde skutečně mnoho! Pokud vás zaujal spíše tento rybářský bivak, pak ho najdete na e-shopu ZFish.cz  za super peníze!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -