DomůTrendyBohumil Kuna nemůže od příštího roku rybařit z jeho mola, bude platit...

Bohumil Kuna nemůže od příštího roku rybařit z jeho mola, bude platit nové omezení

- Reklama -

Rybář z Labe Bohumil Kuna v novém videu zveřejnil informace o omezeních, která začnou na „jeho“ úseku řeky platit od příštího roku. Podle rybáře nebude možné příští rok rybařit z plavidel nebo z mol. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

„Od příštího roku se nebude smět lovit z lodí ani z mol. Takže investice, kterou mám na vybudování toho mola, v tuhle chvilku se trošku transformuje do komerční záležitosti,“ řekl ve videu Bohumil Kuna.  

Podle rybáře Bohumila Kuny jde o revír Labe 23A (číslo 411055), který leží mezi Novou Vsí a Osečkem. A právě tady by podle známého rybáře měl od příštího roku platit zmíněný zákaz. „Něco umíš, něco připravuješ, a banda lidí, co tě nemají rádi, ti to znemožní,“ okomentoval situaci Bohumil Kuna.

VIDEO: Bohumil Kuna mluví o chystaných zákazech na úseku Labe 

Podobný osud ale postihl například i jiné úseky Labe. Jde třeba o revír Labe 24A (číslo 411056), na kterém si rybáři mimo jiné odsouhlasili na členské schůzi zákaz lovu ryb z mol, pontonů a všech zařízení včetně černých staveb spojených jakkoliv se břehem.

 

Závory u Labe kvůli nepořádku?

„Kvůli rybářům, kteří tam kempují, se rozhodlo Povodí Labe, že úsek Labe 23 A uzavře závorami,“ řekl Bohumil Kuna. Podle něj za to může právě nepořádek po rybářích, kteří na březích revíru pobývají delší dobu. Více o chystaných závorách říká Bohumil Kuna v přiloženém videu. 

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -