DomůAkční nabídkaVýhodná kaprařina: Ke stojanu na pruty od české firmy dostanete hlásiče a...

Výhodná kaprařina: Ke stojanu na pruty od české firmy dostanete hlásiče a swingery

- Reklama -

Česká značka ZFish, která na rybářský trh dodává rybářské vybavení za rozumné ceny, si pro rybáře připravila speciální nabídku. K populárnímu stojanu na pruty přidává hlásiče a swingery gratis. 

Ilustrační foto: ZFish

Stojany na pruty jsou dneska nedílnou součástí rybářské výpravy. A není se co divit. Díky stojanům rybáře nemusí trápit ani hodně špatný terén u vody. Ale jaký stojan na pruty vybrat? Co se třeba kouknout na tripod od české značky ZFish, která k němu dává hlásiče a swingery jako dárek? Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Tripod na pruty ZFish Elite (+ hlásiče a swingery zdarma)

Povedený tripod na pruty od české značky ZFish, který nabízí hned několik zásadních předností. Díky konstrukčnímu provedení je tento stojan na pruty krásně lehký, přitom ale velmi stabilní. Takže i když bude rybář lovit na hodně těžkém terénu, může se na tento rybářský stojan stoprocentně spolehnout. Akční set, který kombinuje tripod, hlásiče a swingery je dostupný na e-shopu ZFish .

Rozměry těla stojanu jdou nastavit od 83 do 128 centimetrů, takže rybář na stojan může položit jak krátké, tak i velmi dlouhé udice na ryby. Velkou výhodu vidíme v teleskopických nohách, jejichž výška jde nastavit od 57 do 97 centimetrů. Proto je tento tripod velmi vhodný i na břehy s hustou vegetací, kdy je zapotřebí dostat pruty dále od břehu právě před tyto rostliny. Délka hrazd je potom 50 centimetrů, a vejdou se na ně 3 udice.

Zcela zásadní je, že tento stojan je vyrobený z hliníkové slitiny. Jde o pevný a odolný materiál, který je ale krásně lehký. Takže váha tripodu na pruty je pouze 3,2 kilogramu. I proto rybáři tento stojan nosí i na krátkodobé vycházky k vodě. Super!

Středový kloub je potom vyrobený z masivního kovu, který vydrží i dlouhodobé používání v těch nejtěžších podmínkách. Samozřejmostí je nastavování úhlu sklonu tripodu, takže rybář je tak schopný reagovat na nejrůznější situace u vody, kdy je zapotřebí si přizpůsobit „sklon špiček prutů“.

 

Firma ke stojanu dává hlásiče a swingery zdarma

Rybáři tento tripod mají rádi i proto, že k němu rovnou dostanou i hlásiče a swingery jako dárek. Začněme hlásiči: Jde o populární přístroje od anglické značky NGT, které se jmenují Bite Alarm VX-2. Na těchto hlásičích na ryby jde nastavit jak hlasitost, tak výška tónu, takže rybář si všechny tyto vlastnosti navolí dle vlastních požadavků.

Na rybářských hlásičích NGT Bite Alarm VX-2 jsou hned dva druhy diod. První záběrová LED dioda vysílá vizuální signál při záběru od ryby, takže rybář okamžitě pozná, na který prut bere. Druhým typem je potom paměťová LED dioda, která svítí až 20 vteřin od záběru, aby si rybář „pamatoval“, na jaký prut to bralo. Pochopitelně, tyto hlásiče na ryby od anglické firmy NGT jsou zcela voděodolné

K tripodu na rybářské pruty pak rybář ještě dostane i řetízkové swingery NGT Midi, které do celé sady skvěle pasují. Tento swinger je mezi rybáři populární už jen proto, že spolehlivě drží na navazovacím materiálu i při silném záběru – bylo to odzkoušeno jak na 0,16 mm šňůra, tak i na 0,50 mm vlasci. To je ovlivněno i tím, že sílu upnutí lze na swingeru regulovat. Akční set, který obsahuje tripod, hlásiče a swingery najdete na rybářském e-shopu ZFish za super zajímavou cenu. 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -