DomůNovinkyBohumil Kuna zuří: Na Labi nebude moci chytat tak, jak byl zvyklý!...

Bohumil Kuna zuří: Na Labi nebude moci chytat tak, jak byl zvyklý! Proč došlo k omezení?

- Reklama -

Známý rybář z Labe Bohumil Kuna natočil nové video, ve kterém upozornil na to, že Středočeský územní svaz schválil hlubinnou přívlač z plavidel poháněných lidskou silou. To znamená, že například Bohumil Kuna nebude moci chytat hlubinnou přívlačí z jeho moderní motorové lodě tak, jak byl zvyklý. A to charismatického rybáře naštvalo! Proč vlastně došlo k úpravě hlubinné přívlače?

Bohumil Kuna upozornil na to, že Středočeský územní svaz upravil pravidlo o hlubinné přívlači na Konferenci 2021. Nově budou moci rybáři tímto způsobem chytat pouze z plavidel, která jsou poháněna lidskou silou. Na webu Středočeského územního svazu se píše:

„Lov hlubinnou přívlačí je povolen pouze z plavidla poháněného lidskou silou (vesla), neplatí pro revíry se zákazem hlubinné přívlače.“ Na webu tohoto územního svazu je pak ještě dodána informace, že delegáti následným hlasováním tento bod schválili.

 

Středočeský ÚS: Hlubinnou přívlačí se drancuje Labe

„Tenhle ten zákaz je mířený proti mně, a proti všem, co provozují trolling s motorovou lodí. Je to zákaz hlubinné přívlače jako takové, protože každý ví, že hlubinná přívlač je o stovkách hodin bez ryby. A je k tomu prostě zapotřebí motor, elektrický nebo benzínový,“ myslí si Bohumil Kuna.

Proč vlastně k zákazu došlo? Hospodář Středočeského územního svazu Milan Štěpnička, který úpravu hlubinné přívlače na zmíněné Konferenci navrhl, řekl, že tímto stylem se drancují ryby na Labi. „To, co jsem viděl na Labi, jak se tam doslova drancují tímto způsobem naše ryby, je šílené,“ vyjádřil se středočeský hospodář.

Na tohle vyjádření ale okamžitě zareagoval Bohumil Kuna v novém videu. „Já se ptám: Kdy byl svědkem, a co proti tomu udělal, a komu za to sebrali papíry,“ nadhodil Bohumil Kuna.

VIDEO: Bohumil Kuna se zlobí kvůli omezení

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -