DomůAkční nabídkaBoilies na 30kilové kapry od české firmy: nyní v neokoukané příchuti

Boilies na 30kilové kapry od české firmy: nyní v neokoukané příchuti

- Reklama -

Rybářský e-shop FishMax z Uherského Hradiště má ve svém bohatém sortimentu i řadu produktů od české značky Squat Carp. Právě tato firma vyrábí velmi kvalitní boilies, které má na kontě giga kapry.

To, že právě kuličky od Squat Carp mají fantastické výsledky při lovu těch největších kaprů, jsme už v minulosti nakousli. Právě nástrahy od Squat Carp mají na kontě celou řadu kaprů nad 30 kilogramů třeba na Nových Mlýnech. A proto není divu, že ostřílení kapraři tyto „koule“ tak rádi používají. Nyní si česká značka Squat Carp připravila velkou novinku – sladké boilies v neokoukané příchuti.

 

Boilies Squat Carp Bloody Mulberry

Na některých prochytávaných vodách, na kterých je velký rybářský tlak, můžou „zabodovat“ především neokoukané příchutě a vůně. A jednu takovou nabízí i Squat Carp! O jakou příchuť se jedná? Česká značka na trh uvedla sladké boilies v příchuti moruše. Nové boilies Squat Carp najdete na e-shopu FishMax.cz . Slovenští rybáři mohou objednávat na e-shopu FishMax.sk .

Zásadní předností nového boilies je to, že i tato nástraha se vyrábí z prvotřídních surovin. V kuličkách například najdeme i nízkoteplotní rybí moučky, které spolehlivě pracují i v chladnější vodě. Takže i proto se toto boilies náramně hodí při lovu velkých kaprů jak na začátku, tak ale i na samém konci rybářské sezóny.

I když se jedná o boilies ve sladké příchuti, tak rybáři (a ryby) ve směsi najdou celou řadu dalších masových surovin. Díky tomu tak toto boilies má vysokou nutriční hodnotu, takže nástraha do vodního prostředí vysílá koncentrované potravní signály. Tudíž kapr tak při kontaktu s nástrahou okamžitě pozná, že před ním leží výživné sousto. Je to podobné, jako když na grilu začne vonět steak!

Vynikající suroviny pak doplňuje již zmíněné sladké aroma v příchuti moruše. Jedná se opravdu o unikátní vůni, která dokáže přelstít k záběru i zkušeného a opatrného kapra, který už viděl ledacos. Kuličky pak mají silnou vůni díky prvotřídní morušové esenci, ale také dalším tajným přísadám.

 

Na výběr více druhů boilies v příchuti moruše

Rybáři si pak nové boilies mohou vybrat hned v několika velikostech. K dostání je asi nejvíce univerzální velikost 20 mm, která je vhodná jak při krátkodobějších vycházkách, tak ale i na tyto kuličky lze ulovit opravdu obrovského kapra. Rybáři pak zmíněnou velikost kuliček velmi rádi kombinují i s plovoucí kuličkami, čímž vznikne tzv. „panáček“.

Samozřejmě ale nechybí ani velikosti na ty skutečně největší kapry. Rybáři mohou sáhnout třeba po střední velikosti o průměru 24 mm. Ovšem kapraři, kteří se zaměřují skutečně na ty největší ryby na dané lokalitě, mají nejvíce v oblibě velikost o průměru 30 mm. Kromě klasického boilies si rybáři mohou vybrat i vyvážené boilies nebo boilies v dipu.

Pokud ještě chvíli zůstaneme u onoho klasického boilies, tak rybáři si jej mohou vybrat buďto v kilogramových pytlících. Ty jsou vhodné zejména pro ty rybáře, kteří si chtějí nejprve nástrahu „očichat“ a „osahat“. Cenově výhodnější je pak ale určitě 5kilogramové balení, které je rovněž k dostání.

Samozřejmostí je, že nové kuličky od Squat Carp si můžete osobně prohlédnout v regálech rybářských potřeb FishMax v Uherském Hradišti. Právě tady jsou všechny zmíněné varianty k vidění. Navíc přímo na prodejně FishMax vám poskytnou důležité informace zkušení prodavači, kteří jsou vášnivými kapraři. Nové boilies Squat Carp najdete na e-shopu FishMax.cz . Slovenští rybáři pak mohou objednávat na e-shopu FishMax.sk .

Zdroj: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -