DomůAkční nabídkaBoilies obalené v peletkách: TOP nástraha na podzimní kapry do chladné vody

Boilies obalené v peletkách: TOP nástraha na podzimní kapry do chladné vody

- Reklama -

Česká firma Chytil v letošní sezóně stvořila rybářský hit! Už jste určitě taky slyšeli o boilies, které je obalené betainovými peletkami. Nově ho český výrobce vyrábí také v průměru 24 milimetrů.

K čemu jsou peletky na povrchu boilies dobré? Jedná se o to, že peletky po nahození do vody změknou, díky čemuž následně z nástrahy odpadávají 1 až 2 hodiny. Takže rybář tak nepotřebuje PVA materiály k vytvoření lákavého místečka přímo u nástrahy. Ne! Vystačí si jen s tímto boilies…

 

Boilies Pandemia je hitem letošní sezóny

Určitě znáte lov s klasickým PVA naplněným minipeletkami. Je to rychlé, efektivní, ale má to také své nevýhody. Jaké? Naplněná PVA punčocha například zkracuje délku náhozu, takže rybář se nemusí s nástrahou dostat tam, kam potřebuje. Nástraha Pandemia ale řeší i tento problém. Boilies Pandemia najdete na e-shopu Chytil za super cenu.

Boilies Pandemia obsahuje klasickou plnohodnotnou kuličku boilies dané příchutě. Kulička je ale pak obalena dipem a minipeletkami obsahující betain, esence a další atraktory. Takže po vhození do vody začíná pracovat více lákadel najednou.

Jednak se uvolňují obsažené atraktory, ale také začíná proces rozpouštění a rozpadání mikropeletek. Navíc, peletky se po chvíli začnou odlupovat přímo z povrchu boilies. A hned poté přichází na řadu ještě uvolňování atraktorů ze samotné kuličky boilies. Po vhození do vody kulička Pandemia také vypouští barevný mrak (kouř), který je plný vůně a chuti. Tomuhle prostě žádný kapr neodolá!

Tato nástraha je vhodná jak na rychlé chytání (silně dipovaná, velký obsah atraktorů, okamžitá účinnost peletek), tak také při lovu velkých ryb. Po odpadnutí a rozpuštění peletek totiž zůstane pod háčkem pevná plnohodnotná kulička, kolem které je atraktivní a jemná vrstva z rozpuštěných peletek.

Nemusíte mít strach, že by peletky odpadly z boilies například při silném náhozu a dopadu do vody! Začínají se uvolňovat až po pár minutách ve vodě. Vybírat můžete z následujících příchutí a ze dvou průměrů 20 nebo 24 mm. Boilies Pandemia najdete na e-shopu Chytil za super cenu.

 

Na jaké příchutě se mohou kapraři chytit?

Ichigo Hotto (Jahoda/Chilli): toto boilies neobsahuje ani gram rybích a masových mouček. Je dobře stavitelné, pozvolna se uvolňuje, je vhodné na pravidelné krmení. Šmrnc mu dává exkluzivní japonská jahodová esence, která nejenže voní po jahodách, ale je zároveň v chuti ostrá jako meč japonského samuraje.

Roční období: jaro, léto, podzim, zima Typ vody: řeka, štěrkovna

Krill Max: Kvalitní moučka z arktického krillu, pořádná nálož originálního robin redu + španělského pepře Haith“s original, esenciální olej černý pepř, exkluzivní krillová esence a několik dalších surovin důležitých pro výživu kaprů. To všechno obsahuje pro nás již léty ověřená kulička Krill Max.

Roční období: jaro, léto, podzim, zima Typ vody: řeka, štěrkovna 

2S Scopex/Squid (Scopex/Oliheň): Po přičichnutí dominuje ve vůni naše tradiční scopexová esence, ale na konci tomu dodává tu správnou jiskru oliheň, díky které má tato koule ty „správné koule“!

Roční období: jaro, léto, podzim Typ vody: řeka, štěrkovna, rybník

Black Panther (Broskev/Pepř): Oblíbená kombinace chytlavých vůní v černém kabátu. Kombinace příjemné anglické esence Broskev a esenciálního oleje černý pepř je známou, dá se říci na rybářském trhu provařenou, kombinací. Boilies se skvěle osvědčilo při lovu velkých kaprů na rozlehlých štěrkovnách s tvrdým dnem.

Roční období: jaro, léto, podzim Typ vody: štěrkovna

Apač Indian Spice (Indiánské koření): Díky velkému množství koření je tato nástraha spíše selektivní a je určena na lov těch největších kaprů. Právě ve studené vodě Apač ukázal velkou sílu oproti jiným druhům boilies.

Roční období: jaro, léto, podzim, zima Typ vody: řeka, štěrkovna

SKUNK: Do směsi se přidává pouze čistá tekutá potrava Skunk Shit bez dalších esencí a přídavků. Vzniká z toho tedy další funkční boilies bez obsahu esencí. Podařilo se nám docílit jedinečně ostré chuti a jemné vůně, na kterou podle letitých zkušeností reagují kapři velmi rychle.

Roční období: léto, podzim Typ vody: řeka, štěrkovna, rybník

Kořeněný tuňák (Česnek /ASafoetida): extrakt Asafoetidy v práškovém stavu dodává boilies specifickou chuť, ale také vůni. Česneková esence to už je klasika dnešní doby. Je to spíše selektivní boilies, na kterém si s oblibou pochutnávají ty největší ryby. Záběry na něj často chodí po delší době, ale jakmile začnou, tak jen tak neskončí a ryby si po čase na tuňákovi vytváří jakousi závislost.

Roční období: jaro, léto, podzim Typ vody: rybník, štěrkovna

Famózní švestka: výrazně aromatické boilies, na které ryby reagují takřka okamžitě. Perfektně funguje i při lovu amurů. Skvělých výsledků dosahuje také v chladné vodě do 10 stupňů Celsia, nicméně použití je celoroční.

Roční období: jaro, léto, podzim, zima Typ vody: rybník, štěrkovna, řeka

Chiméra RED (Oliheň/Pepř): obsahuje rybí moučky + Robin Red + aminokomplex Oliheň + pár kapek esenciálního oleje černý pepř kvůli své selektivnosti. Boilies Pandemia najdete na e-shopu Chytil za super cenu.

Roční období: léto, podzim Typ vody: rybník, štěrkovna, řeka

Zdroj a ilustrační foto: Chytil

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -