DomůAkční nabídkaBoilies za pár korun: Česká firma připravila pro rybáře velmi výhodné balíky

Boilies za pár korun: Česká firma připravila pro rybáře velmi výhodné balíky

- Reklama -

Česká firma KAPRPRO patří k nejlevnějším výrobcům rybářských nástrah a návnad na trhu. A teď to tato česká rodinná firma znovu dokazuje. Pro rybáře si totiž připravila super výhodné sety boilies a dalších „dobrot“.

Ilustrační foto: KAPRPRO

Podzim je konečně tady! Teď začíná to nejlepší období pro lov velkých kaprů, kteří se pomalu připravují na nehostinnou zimu. A proto teď přijde vhod hodně krmení na kapry, ale za málo peněz. Najdeme něco takového na trhu? Určitě ano! Česká firma KAPRPRO si totiž pro rybáře připravila výhodné sety

VIDEO: Co všechno obsahuje výhodný balík od KAPRPRO? Podívejte se na video

 

Výhodné boilies sety KAPRPRO

Hledáte cenově výhodné krmení na kapry? Pak se rozhodně podívejte na tyto super levné akční balíky, které obsahují nejen krmné boilies, ale také další komponenty pro přípravu kvalitního krmení na kapry. Výhodné sety najdete na e-shopu KAPRPRO.cz za super nízkou cenu, slovenští rybáři pak mohou objednávat na KAPRPRO.sk .

Co ve výhodném setu rybáři najdou? Balení obsahuje jednak 20 kilogramů kvalitního boilies KAPRPRO, které je jako dělané pro masivní krmné kampaně. Aby si rybář mohl připravit opravdu TOP krmení na kapry, pak v akčním setu ještě najde velepopulární CSL na zalití krmného boilies. Právě CSL ve vodě vytváří ve vodním prostředí koncentrovanou pachovou stopu, která přiláká kapry i z větší vzdálenosti.

Firma KAPRPRO akční sety vytvořila tak, aby škála použití byla co nejširší. Proto akční sety obsahují ještě plovoucí boilies na vytváření plovoucích nebo vznášivých nástrah. Tohle se hodí zejména na zarostlé nebo zanesené lokality, kdy se taková nástraha nad nepořádek na dně nadnese. A poslední součástí je dip na chytací boilies, které tak bude mít koncentrovanější vůni.

Rybáři si mohou v akčních setech vybírat celou řadu příchutí. Na výběr jsou sladké příchutě typu mirabelka/kukuřice nebo jahoda/smetana/rum. Velmi oblíbené jsou potom pochopitelně masové příchutě – třeba losos/patentka nebo monster crab. Zrovna poslední jmenovaná příchuť patří k velmi oblíbeným.

Rybáři si pak ještě mohou vybírat z různých velikostí. Na výběr jsou kuličky o velikosti 20 mm, 24 mm nebo 30 mm. Záleží jen na požadavcích rybáře. Pokud si chcete při rybaření hlavně zachytat, pak doporučujeme nejmenší velikost, která spolehlivě přiláká každou rybu v okolí. Jestli máte spadeno na největší kapry, 30mm kuličky jsou jasnou volbou!

 

Hit podzimu: Akční set hnijící červ

Ve zvýhodněných setech boilies pak rybáři najdou i příchuť hnijící červ. Toto je legendární příchuť z dílny KAPRPRO, která nabízí naprosto unikátní odér, který funguje při lovu i v hodně studené vodě. Kuličky ale nabízí další vynikající přednosti, najdete je na e-shopu KAPRPRO.cz , slovenští rybáři pak na KAPRPRO.sk .

Rybáři mají boilies hnijící červ ve velké oblibě právě díky silnému zápachu, který i za hodně nízkých teplot dokáže ve vodním prostředí vytvořit opravdu silnou pachovou stopu. Navíc! Tu lze ještě posílit s pomocí CSL nebo dipu, které jsou součástí zvýhodněného balení. Rybář je tak schopný během chviličky připravit TOP krmení do studené vody.

Kromě toho pak boilies hnijící červ nabízí ještě jednu velkou přednost – bílé zbarvení. A právě bílá barva je velkým plusem, protože takové kuličky jdou skvěle vidět na zaneseném, bahnitém, kamenitém, písčitém nebo zarostlém dně. Kapři si takového krmného místa velmi rychle všimnou. Jen si to představte: Desítky bílých kuliček blízko sebe prostě vytvoří atraktivní a nepřehlédnutelné krmné místo.

Pokud hledáte to nejlepší boilies do aktuálních podmínek, pak se rozhodně podívejte na tento výhodný set od české firmy. Kuličky hnijící červ nabízí ty nejlepší vlastnosti pro podzimní lov kaprů. A nyní ho můžete mít za super cenu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -