DomůAkční nabídkaBrutálně levná křesla pro rybáře od české firmy! Nabízí velký prostor pro...

Brutálně levná křesla pro rybáře od české firmy! Nabízí velký prostor pro sezení

- Reklama -

Kvalitní rybářské křeslo je tou nejdůležitější věcí pro pohodlné posezení u vody. Pokud totiž rybář nemá po ruce kvalitní křeslo pro rybáře, pak si nemusí rybaření tolik vychutnat. Je prostě důležité sedět na „něčem“ pohodlném! Jaké křeslo na ryby ale vybrat? Co se třeba podívat na levná křesla pro rybáře od české značky? Nabízí spoustu místa pro sezení a bytelnou konstrukci. Pojďme se na ně podívat blíže…

Ilustrační foto: Chyť a pusť

 

Levné křeslo pro rybáře MIVARDI CamoCODE Express

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové křeslo pro rybáře od české značky MIVARDI, které je k dostání za fakt libovou cenu! Přitom tohle křeslo nabízí opravdu super vlastností a parádní zpracování. Čím začít? Asi velkým prostorem pro sezení! Rozměry sedací části jsou 48 x 48 centimetrů, takže v křesle si bude pohodlně hovět i urostlejší rybář. Zádová část má pak rozměr 48 x 56 centimetrů, tudíž rybář se může i pohodlně opřít.

K velkému pohodlí pak přispívají i područky, které dovolují rybářovi si opřít o ně ruce. Tohle je fakt maximálně pohodlná záležitost! Velmi důležitou vlastností tohoto křesla pro rybáře je to, že má vysokou nosnost. Na rybářském křesle může v klidu sedět až 140 kilogramový rybář! Tahle nosnost je prostě parádní!

Konstrukce je sice bytelná, ovšem je také krásně jednoduchá a lehká – křeslo pro rybáře MIVARDI CamoCODE Express váží jen 5,3 kilogramů, takže se nijak dramaticky nepronese k vodě. Proto jej rybáři rádi používají i při krátkodobých vycházkách k vodě. Ke stabilitě křesla pak přispívají i protiskluzové patky, které například zabraňují propadání křesla do měkkého terénu, anebo zabraňují podklouznutí při vstávaní.  

Jestli hledáte levné křeslo pro rybáře, které má bytelnou konstrukci a rozměrné míry sedáku a zádové části, pak se rozhodně podívejte na toto od české značky MIVARDI. Jde o velmi povedený model rybářského křesla, do kterého se zamilovali nejen rybáři v Česku a na Slovensku.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné rybářské křeslo MIVARDI Premium

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jedno z nejpopulárnějších rybářských křesel na trhu. Není se co divit! Právě tohle křeslo pro rybáře nabízí suprové vlastnosti, ale přitom je k dostání za fakt super cenu. Velkou výhodu vidíme v jednoduché konstrukci, která dovoluje okamžitě postavení a sbalení křesla u vody. Proto jej rybáři rádi nosí k vodě i na krátkodobé vycházky. Nosnost tohoto křesla je až 120 kilo!

Rozměry sedací části jsou 49 x 40 centimetrů, zádová část má pak 49 x 54 centimetrů. Toto jsou dostatečné rozměry pro maximálně pohodlné posezení u vody. Velký komfort zaručuje i silně polstrovaná matrace, která se postará o co největší pohodlí.

Důležitou vlastností je také to, že toto křeslo má povrch z materiálu B-POL600D. Právě tento materiál je nepromokavý a vysoce odolný proti opotřebení. A přesně toto rybář potřebuje! Díky tomuto materiálu lze křeslo velmi rychle očistit od nečistot, křeslo neprovlhne, a sedací i zádová část se rychle „neošoupe“. Super!

Hledáte levné křeslo na ryby, ve kterém se bude pohodlně sedět? Pokud nechcete utrácet příliš peněz, pak se podívejte na toto levné rybářské křeslo od české značky MIVARDI, které zaručuje komfortní posezení, přitom jeho cena je opravdu velmi „sexy“!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -