DomůNovinkyBrutální lysec o váze 29 kilo z české svazové pískovny! Na co zabral?

Brutální lysec o váze 29 kilo z české svazové pískovny! Na co zabral?

- Reklama -

S obrovskými kapry se roztrhl pytel! Po nedávné zprávě z Pálavy, kde úspěšný rybář chytil nádherného šupináče, přišla další bomba! Šťastnému rybářovi Alešovi se podařilo na české svazové pískovně zdolat neskutečného lysce o váze 29,4 kilogramů! Tohle je ryba z říše snů! Tohohle trofejního kapra se rybářovi povedlo zdolat po několika menších rybách. Stálo za to na něj počkat, co myslíte?

Redakce InRybar.cz

Tohle je kapr, ze kterého prostě padá brada! Neskutečný lysec s famózní stavbou těla potěší nejednoho rybáře! O to větší „hodnotu“ má tato ryba i proto, že ji rybář ulovil na prochytávané svazové vodě, kde není o rybářské montáže nouze. Takže ryby jsou zde velmi opatrné!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Obrovský bivak pro rybáře za super nízkou cenu! 

„Rozhodl jsem se používat nenápadnou nástrahu – NUTRIGO Plankton. Jeho jemná vůně i barva byly můj tip na silně prochytávanou svazovku. Jako krmení jsem používal mix partiklu, pelet a boilies, a nástrahu právě 24 mm Plankton,“ popisuje pro magazín InRybar.cz rybář Aleš.

Kapry na silně prochytávané svazové lokalitě bylo nutné zaujmout jak kvalitním krmením, tak i atraktivní nástrahou. A k tomu byla kulička s tekutým středem ideální. „NUTRIGO jsem jehlou napíchal tak, aby se esence uvolňovala. Během jednoho dne se mi povedlo chytit několik krásných kaprů, včetně trofejního lysce s váhou 29,4 kilogramů,“ raduje se rybář Aleš.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Obrovský bivak pro rybáře za super nízkou cenu! 

Šťastnému rybářovi posíláme srdečnou gratulaci k téhle famózní rybě! Ten kapr prostě vypadá naprosto nádherně! Všimněte si toho obrovského břicha, které by kaprovi záviděl i legendární Otesánek. Troufáme si tvrdit, že na tohohle kapra Aleš jen tak nezapomene. Gratulujeme!

 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -