DomůAkční nabídkaObrovský bivak pro rybáře za rozumné peníze: Nabízí vysokou odolnost proti dešti

Obrovský bivak pro rybáře za rozumné peníze: Nabízí vysokou odolnost proti dešti

- Reklama -

Bivak pro rybáře je nedílnou součástí delších výprav za rybami. Prostě, bez spolehlivé střechy nad hlavou to nejde! A hlavně v nepříznivém počasí, kdy u vody neustále prší nebo fouká.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Ale! Aby měl rybář maximální komfort, není třeba utrácet horentní sumy. To ani náhodou! Například česká značka Giants Fishing na rybářský trh dodává velký bivak pro rybáře, který je ale k dostání za fakt rozumné peníze. Tohle je prostě rybářský bivak, do kterého se zamilujete! Pojďme se na tento bivak pro rybáře od Giants Fishing podívat blíže…

 

Bivak pro rybáře Giants Fishing MX Dome Bivvy 2 Man

Nadupaný bivak pro rybáře, který zaujme už na první pohled! A to hlavně díky velkým rozměrům, díky kterým je toto rybářské obydlí vhodné i na ty nejtěžší výpravy za rybami. Rozměry bivaku Giants Fishing MX Dome Bivvy 2 Man činí 325 x 300 x 162 centimetrů, takže pod jeho střechu se s naprostým přehledem vejdou dvě rybářská lehátka s rybářskou taškovinou, kterou je nutné mít po ruce. Bivak od české značky je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Znova: Tyto velké rozměry bivaky slibují, že bivak vytvoří pro rybáře u vody maximálně pohodlné útočiště. Pod střechou bude krásně příjemně i za neustálého deště, anebo při silném foukání. Takový „hangár“ je při delších výpravách fakt k nezaplacení. K pohodlnému pobytu pak přispívá i odnímatelná podlážka, která zaručuje „pořádek“ pod nohama. Perfektní!

Velkou předností tohoto bivaku je z našeho pohledu i konstrukce. Ta je totiž velmi stabilní a odolná, k čemuž výrazně napomáhají i hliníkové trubky. Právě hliník je luxusně pevný a odolný, ovšem také lehký, takže transport bivaku k vodě není takové „utrpení“. Na konstrukci bivaku Giants Fishing MX Dome Bivvy 2 Man se rybář může spolehnout i za hodně nepříznivých povětrnostních podmínek.

VIDEO: Jak vypadá bivak pro rybáře Giants Fishing MX Dome Bivvy 2 Man?

Na bivaku je velmi odolný plášť z materiálu 210D PU, který má 5000 mm vodního sloupce. Takže i když rybáře u vody přistihne velmi silný liják, tak pod střechou bude nádherné sucho. Tenhle materiál vydrží fakt hodně! Praktickým „doplňkem“ proti dešti je i velký kšilt nad vchodem, který zabraňuje tomu, aby dovnitř rybářského obydlí pršelo. Palec nahoru!

K příjemnému pobytu pod střechou tohoto bivaku pak výrazně přispívají i okna bivaku. Ta najdeme jak v přední nebo boční části, tak i vzadu. Díky tomu tak rybář může velmi efektivně a rychle větrat, takže zpod střechy bivaku dostane buďto horký vzduch, anebo vlhkost. Rybář tak bude mít v bivaku příjemně za každých okolností. Tohle je vymyšleno moc dobře!

Pokud si právě kladete otázku, jaký bivak na ryby vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky Giants Fishing! Bivak pro rybáře MX Dome Bivvy 2 Man nabízí hromadu prostoru, bytelnou konstrukci, odolný plášť a mnoho dalšího. A přitom je dostupný za fakt rozumné peníze!

Pokud byste se na podobné obydlí podívali u jiné firmy, pak by cena byla výrazně vyšší. Tohle je fakt super a za tyhle peníze prostě není co řešit. Tady rybář získá hodně muziky za málo peněz. Bivak pro rybáře Giants Fishing je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -