Domů Novinky Gigantický sumec Lukáše Krpálka! Judista na české pískovně chytil 230 centimetrového sumce!

Gigantický sumec Lukáše Krpálka! Judista na české pískovně chytil 230 centimetrového sumce!

- Reklama -

Judista Lukáš Krpálek, který je olympijským vítězem z roku 2016 a mistr světa z roků 2014 a 2019, je i vášnivým rybářem. Ano! Když si Lukáš Krpálek chce odpočinout od „házení“ na tatami, tak vyjede na ryby. Jeho oblíbenou lokalitou je třeba pískovna nedaleko Prahy, ve které žijí obrovští sumci, a kam se náš nejznámější judista vrací opakovaně. Při poslední výpravě se Lukášovi povedlo ulovit opravdu obrovského sumce, který měl 230 čísel!

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: Sumčák

Na jakou vodu jezdí Lukáš Krpálek za sumci? Jedná se o pískovnu Sumčák, ve které žijí opravdu obrovští sumci, kdy největší exempláře přesahují 250 centimetrů a váží více jak 100 kilo. A i Lukáš Krpálek během své poslední výpravy za sumci dokázal přelstít několik sumců, ze kterých se tají dech. Co známý judista chytil?

Správce pískovny Sumčák uvedla, že těch sumců bylo hned několik! Lukášovi a jeho parťákům se povedlo na břeh dostat 4 sumce o délce mezi 120 až 150 centimetry. Ale pak začalo nefalšované rybářské eldorádo! Známý judista spolu se svými blízkými dokázal ulovit hned 5 sumců přes dva metry! Lukáš a jeho „tým“ chytili 2 sumce, kteří přesahovali 200 centimetrů, a pak další 3 snové ryby – sumce o délce 210, 220 a 230 centimetrů!

Lukáš Krpálek tak namísto se sokem v kimonu zápasil s obrovskými sumci, které by si chtěl potěžkat snad každý rybář. Třeba ta ryba o délce 230 centimetrů budí opravdu nefalšovaný rybářský respekt! Nádherná ryba! Doufáme, že si Lukáš pořádně na rybách odpočinul, a že nabral sílu na další závody, ve kterých bude dělat celému Česku radost!

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -