DomůAkční nabídkaČeská firma likviduje zásoby boilies. Kuličky jsou k dostání s výraznou slevou

Česká firma likviduje zásoby boilies. Kuličky jsou k dostání s výraznou slevou

- Reklama -

Česká značka ZFish oznámila velké slevy na vybrané boilies, ale také campingu. Rybáři si tak nyní mohou vybrat výrazně zlevněné krmení, anebo bivaky, lehátka či křesla za super nízké ceny. 

Ilustrační foto: ZFish

Česká značka ZFish stále doprodává letošní zásoby populárního boilies Megamix. Tyto kuličky mají česko-slovenští rybáři velmi rádi zejména díky výhodné ceně. A právě cena je na toto krmné boilies ještě výhodnější! Kromě toho si rybáři mohou obstarat i vybraný camping se slevou…

Rybářský camping je populární součástí rybářské výbavy. Kvalitní bivak pro rybáře je nutný pro pohodlný pobyt u vody, bez kvalitního lehátka se rybář komfortně nevyspí, a pokud není k dispozici pohodlné křeslo pro rybáře, pak si chytání tolik neužijeme.

Pokud hledáte, byť jedinou jmenovanou součást rybářské výbavy, pak se rozhodně podívejte na zlevněný camping pro rybáře od české značky ZFish. Právě na e-shopu této české firmy najdete celou řadu zlevněných produktů, na které je sleva přes 1000 korun. Co najdete v nabídce zlevněných produktů?

 

Zlevněné boilies ZFish Megamix

Tohle populární boilies od české značky ZFish určitě znáte. Praktické pytle, ve kterých je 5 kilogramů atraktivních kuliček, vychází na super peníze. A i proto je toto krmné boilies pro kapry tolik populární. Zlevněné boilies ZFish Megamix je k dostání na e-shopu ZFish  za super nízkou cenu.

Rybáři si zlevněné kuličky ZFish Megamix mohou vybrat v několika příchutích. K dostání jsou osvědčené masové koule v příchuti oliheň/chobotnice nebo oliheň/krill. Právě toto masové boilies je mezi rybáři oblíbené zejména v podzimním období, kdy se ryby shání po masové potravě, aby se připravily na zimu.

Zajímavé vlastnosti nabízí i kuličky s příměsí chilli, ty si rybáři mohou vybrat ve dvou provedeních. První boilies se vyrábí v příchuti chilli/robin red, druhé pak v příchuti chilli/švestka. Tato pálivá surovina je suprově selektivní, takže láká spíše větší ryby. Rybáři si pak ale mohou vybrat i další příchutě!

Krmné boilies ZFish Megamix se vyrábí v nejpopulárnějším průměru 20 mm, který se hodí na drtivou většinu tuzemských vod. Pokud chcete, aby toto boilies bylo selektivnější, a aby odolalo nájezdům menších ryb, nechte ho vytvrdnout. Prostě ho nasypte do pytle na boilies a pověste ho na suché místo. Zlevněné boilies ZFish Megamix je k dostání za super peníze na e-shopu ZFish .

 

Zlevněný camping pro rybáře

Kromě zlevněného boilies si rybáři mohou vybrat i camping za super nízkou cenu. K dostání jsou například zlevněné bivaky ZFish Comfort Dome 2 Men nebo ZFish Deluxe King Size 2 Men. Na první jmenovaný je velká sleva 1900 korun, které rybář může ušetřit. Zlevněné bivaky jsou k dostání na e-shopu ZFish .

Jestli právě hledáte levné lehátko pro rybáře, pak se taky podívejte na zlevněné produkty ZFish. V nabídce totiž najdete hned 4 zlevněná lehátka o nejrůznější velikostech, takže si vybere každý. Naším horkým favoritem je třeba rybářská postel Deluxe RCL, která má komfortně tvarovanou matraci, velké rozměry, a přitom je k dostání za super nízkou cenu!

Zajímavé slevy se pak týkají i populárních rybářských křesel Deluxe Camo nebo Deluxe GRN. Tato křesla pro rybáře jsou pohodlná díky prvotřídnímu polstrování, velkého prostoru pro sezení i opření, ale také díky opěrkám pod ruce. Na těchto křeslech se fakt pohodlně sedí! Nyní jsou tato křesla k dostání se zajímavou slevou na e-shopu ZFish .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -