DomůAkční nabídkaČeská firma oživila legendární mražené boilies z čerstvých vajec, silně páchne

Česká firma oživila legendární mražené boilies z čerstvých vajec, silně páchne

- Reklama -

Tohle je pro skutečné kaprařské fajnšmekry! Ostřílení kapraři, kteří už něco pamatují, si určitě vzpomenou na mražené boilies. Právě to bylo hitem před dlouhými lety. Teď se minulost vrátila.

Ilustrační foto: LK Baits

Vzpomínky na začátky moderní kaprařiny v Čechách leckomu vykouzlí úsměv na tváři. To chytání bylo jiné: Rybářů nebylo tolik, což se projevovalo nižším rybářským tlakem. V té době si každý rybář vážil i (z dnešního pohledu) menšího kapra o velikosti 70 až 80 centimetrů, protože každý si musel přijít sám, jak na to. Tolik informací o lovu ryb nebylo.

Neodmyslitelnou součástí raného období kaprařiny v Česku bylo i mražené boilies. Tyto kuličky byly předchůdcem dnešních moderních nástrah, ve kterých jsou nejrůznější konzervanty. Mražené koule ale měly něco do sebe, protože byly plné čerstvých surovin. A k této myšlence se nyní vrátila česká firma LK Baits…

 

Mražené boilies Palermo

Tohle je legenda české kaprařské historie. Mražené boilies Palermo totiž obsahuje naprosto unikátní suroviny, které si někteří rybáři dodnes velmi dobře pamatují. A to především díky velmi intenzivnímu zápachu. Mražené boilies Palermo je k dostání pouze na e-shopu LK Baits .

Ten smrad tohoto boilies je opravdu „nezapomenutelný“. Proč? „Před více jak patnácti lety jsme vyvinuli pronikavé rybí boilies, které umocňovala cibule z Mexika a petržel z Egypta. Na tento druh boiliesu se nachytalo neuvěřitelné množství ryb. Tak jako archivní víno jsme uložili tyto vzácné suroviny do chladu a bezpečí,“ uvedla společnost LK Baits.

Obrovskou výhodou mraženého boilies Palermo je to, že je vyrobeno z čerstvých surovin. Základ tvoří vajíčka, do kterých pak výrobce přidává další nutné suroviny. Díky tomu má toto boilies neuvěřitelně silnou vůni, a to i v hodně chladné vodě. Proto se mnozí rybáři už teď připravují na podzimní část sezóny.

 

Mražené boilies ve dvou provedeních

Boilies Palermo se aktuálně vyrábí ve dvou provedeních. Rybáři si mohou vybrat buďto „klasické Palermo“, které se vyrábělo před dlouhými 15 lety. Anebo si lze vybrat mražené boilies Palermo obalené v Robin Redu. Tak jaké si vyberete?

Jen připomínáme! V boilies jsou opravdu jen čerstvé suroviny bez konzervantů. Proto je důležité mražené boilies uchovávat v chladu nebo mrazu, aby nedošlo k poškození surovin. Jen tak dostanete u vody z tohoto boilies to nejlepší…

Chcete se vrátit v čase? Pokud je odpověď ano, pak se rozhodně podívejte na speciální nabídku české firmy LK Baits, která své boilies jen nebalí do pytlíků, ale skutečně ho vyrábí na své lince. Toto staronové boilies nabízí dokonalé vlastnosti a obrovskou kvalitu, která nikdy nezklame. Mražené boilies Palermo je k dostání na e-shopu LK Baits  v TOP kvalitě.

 

Levné boilies „přímo z mašiny“

Kromě mraženého boilies Palermo si rybáři mohou vybrat další produkty v populárním diskontním prodeji. O co jde? Jde o speciální kategorii produktů, které si lze obstarat pouze na e-shopu LK Baits. Díky tomu tak v těchto produktech není promítnuta marže pro prodejce, takže nástrahy jsou dostupné za mnohem lepší cenu.

Rybáři si tak v diskontním prodeji LK Baits mohou vybrat levné boilies za méně jak 100 korun za kilogram, anebo nadupané boilies SeaFood/Nutric Acid za super nízké peníze. Levné produkty v TOP kvalitě najdete na e-shopu LK Baits  za parádní peníze.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -