DomůAkční nabídkaČeská firma prodává nástrahy „přímo z mašiny“. Jsou výrazně levnější

Česká firma prodává nástrahy „přímo z mašiny“. Jsou výrazně levnější

- Reklama -

Česká firma LK Baits v minulém roce spustila prodej nástrah „přímo z mašiny“. Díky tomu jsou účinné nástrahy levnější, protože v nich nejsou promítnuté marže pro rybářské obchody. Rybáři tak ušetří.

Ilustrační foto: LK Baits

Firma Lukáše Krásy i v letošním roce bude pokračovat v diskontním prodeji nástrah a návnad na ryby. Jde o typ prodeje, kdy nástrahy zamíří přímo k rybářům. Tyto nástrahy a návnady lze koupit POUZE na e-shopu výrobce, takže v nich není promítnuta marže pro rybářské obchody. Rybář si tak může obstarat hromadu nástrah a návnad za výrazně lepší cenu.   

 

Levné boilies od 99 korun za kilo

Cenově dostupné boilies je v posledních sezónách velmi žádanou položkou. Není se co divit! Rybáři prostě hledají takové alternativy, kdy budou schopni masivně krmit, ale přitom nezruinují vlastní peněženky. A na tuto poptávku zareagovala právě i česká firma LK Baits.

Ta v diskontním prodeji nabízí populární boilies, které vychází na pouhých 99 korun za kilogram. Rybáři tyto kuličky velmi rádi používají právě při masivních krmných kampaních, kdy potřebují rychle rozkrmit lovné místo. Cenově dostupné boilies najdete na e-shopu LK Baits .

Velkou výhodou je, že rybář si může vybrat jak menší balení o hmotnosti 1 kilogram, tak ale i pořádný pytel levného boilies o hmotnosti 5 kilogramů. A právě větší balení jsou oblíbenější, protože rybář si najednou pořídí velké množství krmného boilies. Levné boilies od LK Baits si lze vybrat v příchutích med nebo broskev.

Kromě toho ale v diskontním prodeji najdete další druhy boilies. K těm nejpopulárnějším patří například masové boilies játra/losos/česnek, které obsahuje celou řadu atraktivních surovin. A díky lákavé kombinaci příchutí tyto kuličky ve vodním prostředí vytváří neuvěřitelně silné potravní signály! I toto boilies najdete na e-shopu LK Baits .

 

Masové nástrahy na háček už od 39 korun

V aktuálních podmínkách hodně rybářů chytá na jemnou položenou nebo třeba na feeder. A právě při takovém rybaření se skvěle hodí měkké nástrahy na háček. Tyhle nástrahy pochopitelně produkuje i česká firma LK Baits.

Mezi nejpopulárnější nástrahy tohoto druhu patří masové extrudy Gel Black Protein. Jde o drobné kuličky z rybích mouček, které ve vodním prostředí vysílají velmi koncentrované potravní signály. Pro rybáře je pak velmi atraktivní také nízká cena, protože tuto nástrahu si lze obstarat už za 39 korun. Masové extrudy najdete na e-shopu LK Baits .

Kromě toho ale firma LK Baits nabízí další řadu měkkých nástrah. K dostání jsou například měkčené peletky v dipu, které jsou „naložené“ v legendární esenci Compot NHDC, která má výrazně sladké aroma. Rybáři si ale mohou vybrat třeba i léty osvědčené rohlíkové boilies v příchuti lesní jahoda. Vše za super nízké ceny!

 

1,5 kilogramu krmítkové směsi za 59 korun

Česká firma LK Baits myslí i na ty rybáře, kteří se vydávají na kapříky s klasickým krmítkem. Pokud je právě tato rybolovná metoda vaše nejoblíbenější, pak se určitě podívejte na super levné krmítkové směsi, které nemají konkurenci! Tyto levné krmítkové směsi najdete na e-shopu LK Baits .

I když tyto krmítkové směsi na ryby patří opravdu k těm nejlevnějším na trhu, tak přesto nabízí perfektní vlastnosti. Návnada je totiž vyrobena z TOP surovin, které ve vodním prostředí vytváří lákavé potravní signály.

V krmení ale najdeme i další suroviny, které mají ještě více zvýšit účinnost krmení. O jakých surovinách mluvíme? V levném krmení například najdeme drcené sušenky nebo pelety, které napomáhají k lepší struktuře krmení, a tedy k větší atraktivitě. 1,5 kilogramu krmení na ryby si můžete obstarat už od 59 korun na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

  1. Mám zájem o vaše produkty můžete mi zaslat nabídku zboží katalog seznam ceny atd je to pro mě zajímavé s pozdravem Novák tel 778534615

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -