DomůTrendyČeská rybářka ulovila kapra o váze 32 kilo. Ryba zabrala na levné...

Česká rybářka ulovila kapra o váze 32 kilo. Ryba zabrala na levné boilies

- Reklama -

Lov kaprů už dávno není jenom mužskou záležitostí. To ani náhodou! Tomuto nádhernému koníčku propadlo i velké množství žen. A některé rybářky dokážou na tuzemských lokalitách ulovit krásné ryby.

Foto: ZFish

Jednu takovou krásnou rybu ulovila rybářka Bára Lazarová na české pískovně. Právě této rybářce se povedlo na háček dostat obrovského šupináče o váze 32 kilogramů. „Ještě teď se mi klepou kolena, když si na ten souboj a setkání s ním vzpomenu,“ popsala pro magazín InRybar.cz šťastná rybářka.

 

Těžká pískovna, kde úlovek není samozřejmostí

Na kaprovi se nám kromě rozměrů pochopitelně líbí také to, v jaké kondici ryba byla. Jde o to, že kapr má nádherně zdravé tělo bez nejmenších náznaků nějakého poranění. Navíc podle stavby těla jde vidět, že se kaprovi v dané pískovně daří.

Pokud si někdo myslí, že chytat velké kapry na zmíněné pískovně je „hračka“, tak by se šeredně spletl. Úspěšná rybářka nám potvrdila, že na toto místo jezdí opakovaně několik let, a častokrát se jí stalo, že odjela úplně bez záběru. Teď se ale na ní usmálo štěstí…

Při této výpravě se na břeh podívaly tři ryby. Jeden kapr vážil 13,5 kilogramů, druhý pak 21,5 kilo. A nakonec přišel tento „bonbónek“, který vážil neskutečných 32 kilo. Neuvěřitelná ryba, ke které úspěšné rybářce upřímně gratulujeme

 

Rybářka kapra ulovila na levné boilies

Rybářce Báře se tohoto šupinatého giganta z pískovna podařilo přelstít na levné boilies od české značky ZFish. Šlo o kuličky Carp Impuls , které rozhodně patří k tomu levnějšímu na česko-slovenském trhu. A proto není divu, že toto boilies je mezi rybáři v tuzemsku tolik oblíbené.

VIDEO: Jak vypadá levné boilies ZFish Carp Impuls? Mrkněte na něj ve videu

Velký kapr přišel konkrétně na boilies chilli/robin red , což je populární kombinace, která mísí pálivé chutě s výrazným odérem koření. Jde o silnou vůni, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit opravdu koncentrovanou pachovou stopu. A jak se zdá, tak se tyto kuličky „líbí“ i těm největším kaprům.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -