DomůAkční nabídkaČesneková bomba! Bílé nugety na kapry se silným aroma, které přechytají pelety...

Česneková bomba! Bílé nugety na kapry se silným aroma, které přechytají pelety i boilies

- Reklama -

Česnekové nástrahy a krmení na kapry jsou odjakživa sázkou na jistotu. O tom není pochyb! Nástrahy a krmení s česnekem totiž dokážou i v těch nejtěžších podmínkách vytvořit lákavou pachovou stopu, která zaujme i pasivnější ryby. S česnekovými nástrahami a krmením se pak vážou ještě další výhody, jako například atraktivní barva. Na rybářském trhu je celá řada nástrah a návnad s česnekem. Tak co vybrat? A co takhle vyzkoušet česnekové nugety, které jsou něco mezi peletami a boilies? S tímhle neuděláte chybu!

Ilustrační foto: LK Baits

 

CUC! Nugget Carp

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Geniální dobrota na kapry, kterou český výrobce LK Baits označuje jako krmení. Přesto! Rybáři okamžitě začali tyto nugety na kapry používat i jako nástrahu, kdy je nastražují pod háček jako klasické pelety (pod háček s pomocí peletových zarážek). A co se stalo? Tyhle kaprové nugety začaly přechytávat jednak klasické pelety, ale dokonce i boilies! A není se co divit! Nové nugety na kapry totiž nabízí celou řadu předností. Jaké například?

Musíme začít konzistencí! Nugety na krmení jsou totiž zvláštně „vlhké/šťavnaté“. Když si člověk tuhle nugetu vezme do ruky, pak pozná rozdíl oproti klasické peletě na první pohled. Nugety na kapry svou konzistencí skoro připomínají pendrek, anebo něco takového. Díky tomu krmné nugety ve vodě vytváří atraktivní oslizlé sousto, které má neuvěřitelně zajímavou konzistenci. K té atraktivitě přispívá třeba i to, že nugety mají „gumovou“ konzistenci, takže nejsou nikterak tvrdé. Super!

Nugety v příchuti medvědí česnek mají na povrchu jemný povlak z drobných částeček, které se po vhození do vody začnou uvolňovat

Samozřejmě, podobná konzistence naprosto dokonale napomáhá k tomu, že nugety do okolního prostředí vysílají atraktivní potravní signály. Na této návnadě totiž není nikterak tvrdý obal, který by uvolňování komplikoval. To ne! Jedná se tak o opravdu atraktivní dobrotu, kterou žádný kapr nepřehlédne.

Takto vypadají nugety uvnitř

Nugety na kapry se vyrábí v celé řadě přichutí, k největším hitům ale jednoznačně patří ty s příchutí medvědího česneku (garlic bear). Právě tyto česnekové nugety mají neuvěřitelně silné aroma, které se velmi dobře šíří i ve studené vodě. Ostrý, koncentrovaný odér dokáže zaujmout i pasivnějšího kapra. Ta vůně je fakt hodně zajímavá!

K maximální atraktivitě pak přispívá i jasně bílé zbarvení. Díky tomu jdou nugety na krmení perfektně vidět i na zaneseném nebo bahnitém dně. I když budeme rybařit na takovém terénu, kapr díky výraznému zbarvení nugety najde. Další atraktivní vlastnosti je potom i velikost nuget, která je 17 mm, což je skvělou velikost pro co nejrychlejší přilákání ryb na lovné místo. Bomba!

Jen si to představte: Na místo naházíte pár takto jasně bílých nugetek, které kapr nikdy nepřehlédne. Tohle je fakt geniální návnada!

Nugety na kapry jsou velmi zajímavou novinkou, která si v letošním roce podmanila rybářský trh. Nugety totiž oproti klasickým peletám nabízí mnohem zajímavější konzistenci, která slibuje perfektní vlastnosti při lovu kaprů. Znova: Firma LK Baits tyto nugety označuje jako krmení, ale pokud si chcete rychle zachytat, pak není co řešit. Normálně nugety „nabijte“ pod háček (důležitá je zarážka na pelety) a pošlete to kaprům do vody. Na záběr nebudete dlouho čekat! Tahle věc přejede pelety i boilies s „prstem v nose“.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -