DomůTrendy„Chytá to za něj celý tým,“ říkají. Jakub Vágner odpověděl na obvinění...

„Chytá to za něj celý tým,“ říkají. Jakub Vágner odpověděl na obvinění z podvádění

- Reklama -

Slavný rybář Jakub Vágner pořád dokola slýchává „obvinění“ z rybářských podvodů. Mezi to nejčastější patří to, že za známého rybáře mají chytat ryby jiní rybáři. Teď na tenhle „folklór“ jeho kritiků zareagoval.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Jakub Vágner na svém kanále vydal nejnovější video, ve kterém odpovídá na nejčastější otázky ze strany rybářů. Rybář David se mu například svěřil s tím, že by také rád natáčel videa na YouTube, ale bojí se negativní kritiky. Co mu odpověděl náš nejznámější rybář?  

„Za mě je strašně důležité vnímat, jaká je to kritika. Pokud je to negativismus a kritika od lidí, kteří jsou stateční jenom u klávesnic svých počítačů, a hejtují vlastně jakýkoliv úspěch kohokoliv, a tak si léčí své mindráky a svou neschopnost, tak pak stačí mávnout rukou,“ říká Jakub Vágner ve videu.

VIDEO: Jakub Vágner odpovídá na dotazy

Jakub Vágner ale zmínil i to, že některá kritika může každého tvůrce posunout dopředu. Jde především o konstruktivní připomínky, které mohou na některé nedostatky poukázat. Ale ty jde přece napsat slušnou formou…

„Na druhou stranu i já jsem v životě dostal spoustu věcné kritiky – jsem člověk, každý dělá chyby, každému se občas něco nepovede – a jsou lidi, kteří si toho všimnou a dají vám kritiku slušnou a věcnou formou. Pak je to samozřejmě názor, který by měl člověk vnímat a něco si z toho vzít: Takže to buďto udělat příště jinak, nebo to vůbec neopakovat,“ připouští slavný rybář.

 

Chytá to za něj celý tým

Nakonec Jakub Vágner zareagoval na neutuchající „obvinění“ ze strany rybářů, kteří dokola opakují omílané věci. Mezi nejčastější hlášku patří to, že ryby za Jakuba Vágnera chytá tým jiných rybářů.

„No, a pak jsou ještě ty totální absurdity, které člověka maximálně pobaví. Já je zažívám relativně pravidelně. Klasicky jde o otřepanou hlášku – chytá to za něj celý tým. Takže těm lidem natočíte záběr, ukážete tu rybu, ukážete to prostředí, pustíte tu rybu, a ti lidi vlastně nechtějí tu pravdu vůbec vidět, a stejně si budou mlít to svoje,“ podivuje se Jakub Vágner ve videu.

 

Hlavatka z Ruska

Aby to slavný rybář ilustroval, tak přihodil jednu historku s jeho kamarádem, který má v Praze rybářské potřeby. Do onoho obchodu přišel jeden zákazník, který tvrdil, že Jakub Vágner si kapitální hlavatku, kterou chytil ve Slovinsku, přivezl kamiónem z Ruska.

INFO: Jakub Vágner chytil trofejní hlavatku ve Slovinsku

„Přišel sem frajer, a bavili jsme se o těch tvých hlavatkách, a přišel s naprosto jasnou a potvrzenou informací, že ta tvoje velká hlavatka ze Slovinska, že sis ji nechal přivézt kamiónem z Ruska. A já jsem se kamaráda ptal: No, a ví ten pán, že hlavatky nežijí v Rusku, že tam žijí tajmeni?“ ptal se kamaráda Jakub Vágner.

„No, to mu už nedošlo. Ten si prostě myslí, že sis nechal přivézt hlavatku z Ruska, a je to pro něj stoprocentní,“ řekl mu kamarád. „Proti tomuhle bojovat nemůžete, ani já ne. Tomuhle se musíte jenom zasmát, a prostě těch hlavatek chytit víc a větší, abyste ty lidi pořádně nas…,“ dodal Jakub Vágner s úsměvem na tváři.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

  1. Podívejte se, pokud Jakub svými videi přiláká k rybařině alespoň část mladé populace a odtrhne je od „chytrých mobilů „, tak je to úspěch. Já rybařím od šesti let / ročník 58/ a neznám nic lepšího,než si sednout k vodě a nechat se unést krásnou přírodou a to, že nakrmím rybí chásku ,to k tomu jen patří. Já jsem vlastně rybář krmič,protoře mám radši ryby ve vodě než na pekáči.

  2. Jakub je fajn člověk, umí to, ví co dělá a hlavně jak se má k rybám a přírodě chovat. To většina rybářů tady neumí a ani moc umět nechce, naopak je to už do nebe volající jak si tady každý dělá co chce. Je nedostatečná činnost RS. Na Orlíku si borci jezdí vláčet candaty v květnu když se trou. Za tohle mají padat hlavy. Já bych jim pazoury urazil a rozlamal pruty.. Souhlasím s Františkem, taky jsem ten samej blazen, ryby jim, mám je rád a sem tam si nějakou vezmu když teda chytim ale rozhodně nejsem z těch co na chytají a odnesou100kg ryb. Můj ulovkovej list je za sezónu o 5 rybách protože je mám taky rád když plavou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -