DomůTrendyVIDEO: Monstrum Jakuba Vágnera! Slavný rybář chytil gigantickou hlavatku! Kde ji ulovil?

VIDEO: Monstrum Jakuba Vágnera! Slavný rybář chytil gigantickou hlavatku! Kde ji ulovil?

- Reklama -

Jakub Vágner se svými blízkými rybářskými přáteli vyjel za hlavatkami do Slovinska. Právě tady je totiž možné chytat tyto fascinující dravce delší dobu než u nás. A právě tahle výprava se pořádně povedla! Jakub Vágner ukázal gigantickou hlavatku, kterou se povedlo ulovit přes den! Gigantickou rybu Jakub Vágner chytil po 3měsíční rybářské dřině, kdy se této fascinující rybě intenzivně věnoval na různých lokalitách v Česku, ale i v zahraničí…

Ilustrační foto: Wikimedia Commons

Slavný rybář Jakub Vágner na sociálních sítích zveřejnil celou řadu příspěvků, které pojednávaly o jeho cestě za trofejní hlavatkou. Právě o tomto dravci natáčí dokument pro Českou televizi, který bude v budoucnu k vidění. Krásnou rybu dokázal ulovit třeba na Slovensku, po těchto dravcích pátral i na českých vodách. To nejlepší ale přišlo ve Slovinsku!

VÝPRODEJ: Brutální sleva na zakrmovací rakety! Tyhle stojí jen pár korun!

„Je to tady! Splněný životní sen! Obrovská hlavatka, obrovská hlavatka! Ve dne!“ sršel emocemi známý rybář Jakub Vágner, který na videu ukázal gigantickou hlavatku, kterou dokázal přelstít okolo oběda. „Koukejte se na to, jak je nádherná! Obrovská ryba! Jsem z ní úplně hotový,“ řekl nadšeně Jakub Vágner ve videu.

VIDEO: Gigantická hlavatka Jakuba Vágnera

 

3 měsíce tvrdé práce!

Cesta za gigantickou hlavatkou rozhodně nebyla jednoduchá! Například na českých vodách, na kterých Jakub Vágner po hlavatkách taky pátral, zažil i několikahodinové vycházky bez záběru. Ale teď byl za svou trpělivost a tvrdou práci náležitě odměněn! Na nádhernou rybu si sáhl ve Slovinsku. A slavný rybář neskrýval nadšení…  

„Děkuji svatý Péťo! Podívejte se na tu nádhernou řeku! V takhle křišťálové vodě ji prostě musíte přelstít. Tohle je fakt sakra těžké! Konečně po těch 3 měsících se podařila tady tato veliká hlavatka. Každému bych to přál!“ radoval se na slovinské řece Jakub Vágner.

 

Další giga hlavatka!

Fotografii jiné obrovské hlavatky zveřejnil ještě předtím Jakub Vágner na svém profilu. Šlo o úlovek jeho rybářského parťáka Petera Bieneka, který je velkým odborníkem na lov těchto krásných dravců! A z té fotografie „běhá mráz po zádech“! Neskutečná ryba!

VÝPRODEJ: Brutální sleva na zakrmovací rakety! Tyhle stojí jen pár korun!

„Poprvé na hlavatkách ve Slovinsku pro mě i pro Petra. Hloupý sedláci se prostě vždy poznají! Zase máme z prdelky kliku. Péťo, mega gratulace. Jedeme dál!“ napsal u fotky slavný rybář Jakub Vágner.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -