DomůTrendyDalší gigant z české vody: Rybářka ulovila lysce o váze 31,35 kilogramů

Další gigant z české vody: Rybářka ulovila lysce o váze 31,35 kilogramů

- Reklama -

Famózní jízda českých rybářek a rybářů pokračuje. Po několika letošních 30kilogramových úlovcích přišla další zpráva o kapřím gigantovi. Rybářka ulovila neskutečného lysce na české svazovce. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

O famózním úlovku informovala rybářská firma Chytil, na jejíž nástrahu úspěšná rybářka dokázala obrovského kapra zdolat. Když se člověk nad touhle sezónou zamyslí, tak kdekdo by ještě před pár lety něco takového považoval za nedosažitelný sen. Jenže české vody nabízí neuvěřitelné ryby! A další takovou dokázala ulovit šikovná rybářka Gabriela Tauberová.

 

Lysec vážil 31,35 kilogramů

Úspěšná rybářka pod háček nastražila 28milimetrovou kuličku v příchuti Famózní švestka. A právě tento výběr nástrahy se ukázal jako správný! Na nástrahu totiž ulovila životní rybu. Po úspěšném zdolání metr ukázal neuvěřitelných 114 centimetrů a na váze pak vyskočilo magické číslo 31,35 kilogramů.

Tohle je tak další famózní úlovek na české svazové vodě. Koukněte se na to nádherné tělo ryby, na kterém není jediné škrábnutí. Takového kapra by si chtěl potěžkat asi každý milovník kaprů. Nás na úlovku nejvíce fascinují obrovské šupiny na hřbetu a u ocasu. Opravdu upřímně gratulujeme!

 

Famózní sezóna v Česku: Několik 30kilogramových ryb

Před několika dny český rybářský internet obletěla zpráva o obrovském šupináčovi z Nových Mlýnů. Právě tady rybář Miroslav Gerát dokázal ulovit kapra o váze 30,5 kilogramů. A jaká byla délka tohoto pálavského mohykána? Rovných 109 čísel!

Aby dokázal obrovskou rybu dostat rybář na břeh, musel použít člun. I tak ale zdolávání obrovské ryby probíhalo dlouhých 30 minut. Po úspěšném zdolání historicky významné ryby rybář kapra pustil zpátky na svobodu. O úlovku zjistíte více v tomto článku.

Extrémně významný úlovek se povedl také rybářovi Jakubovi Nytrovi. Právě tento rybář aktuálně drží český svazový rekord. Na svazové vodě totiž dokázal přelstít obrovského lysce o váze 36,2 kilogramů. Famózní ryba!

„Kaprovi se vůbec nechtělo ke břehu. Jezdil doleva, doprava. Měl jsem obrovské štěstí, že zrovna v okolí nikdo nebyl, že tam nikdo nechytal. Takže jsem měl dostatek místa a času na zdolávání této životní ryby,“ řekl v rozhovoru pro magazín InRybar.cz šťastný rybář.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -