DomůAkční nabídkaÚčinné nástrahy na candáty z Japonska: Silně smrdí a mají lákavý chod...

Účinné nástrahy na candáty z Japonska: Silně smrdí a mají lákavý chod ve vodě

- Reklama -

Lov candátů na přívlač je nádhernou rybářskou disciplínou. Jen máloco se vyrovná tomu, když do nástrahy bouchne krásný candát, a když špička prutu výrazně ztěžkne. Tohle je prostě návykový moment.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Aby rybáři byli při lovu candátů úspěšní, je zapotřebí mít po ruce kvalitní nástrahy na candáty. Nemyslíme tím, že musí stát „půlku zlaté cihly“, ale spíše to, aby ve vodě spolehlivě pracovaly. Tak jako například tyto nadupané nástrahy na candáty z Japonska, které patří k tomu nejlepšímu na trhu…

 

Gumová nástraha KEITECH Easy Shiner 

Špičková nástraha na candáty KEITECH, kterou si česko-slovenští rybáři okamžitě oblíbili. Co tato nástraha nabízí? Například velmi atraktivní tvar tělíčka, který je uzpůsobený tak, aby se nástraha ve vodním prostředí dráždivě kolébala ze strany na stranu. Právě tento chod patří k těm nejúspěšnějším, kdy na něj candáti velmi spolehlivě reagují. Gumová nástraha Easy Shiner je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

Kolébavý chod pak velmi dobře doplňuje i výrazný chod ocásku, který velepopulární tvar kopýtka nabízí. Právě u takto tvarovaných ocásků má rybář stoprocentní jistotu, že nástraha bude vysílat silné vibrace i ve chvíli, kdy ji bude rybář tahat velmi pomalu. A právě tohle rybář při chytání candátů potřebuje: Co nejatraktivnější chod i při hodně pomalém vedení. Super!

Další gigantickou předností je to, že tato umělá nástraha na candáty je napuštěna v super atraktivním olihňovém atraktoru. To znamená, že nástraha kromě lákavého chodu nabízí i silné pachové signály, které candátovi „říkají“, že je před ním chutná kořist. Může se to zdát jako detail, jenže není! Candáti se pochopitelně při lovu kořisti řídí i čichem. Na to je dobré pamatovat!

VIDEO: Jak vypadají gumové nástrahy Easy Shiner Sight?

Na tuto nástrahu lze chytat celou řadou způsobů. Konzervativnější rybáři mohou gumovou nástrahu KEITECH Easy Shiner Sight Flash nastražovat buďto přímo na jigové hlavičky, pak je ale pochopitelně možné tyto gumy nastražovat i na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig a s pomocí dalších vychytávek. Těch možností je „nekonečno“! Gumová nástraha na candáty je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Gumová nástraha KEITECH Swing Impact 

Další špičková nástraha (nejen) na candáty od značky KEITECH. Tato guma zaujme rybáře už na první pohled, protože má na sobě velmi výrazné žebrování. Ale právě ono žebrování zásadně napomáhá k tomu, aby nástraha při vedení ve vodním prostředí vysílala ještě silnější vibrace. A díky těmto vibracím candát mnohem lépe lokalizuje tuto nástrahu. Gumová nástraha Swing Impact je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

Toto žebrování je velmi důležité například při hodně pomalém vedení. Protože i v tuto chvíli žebrování vytváří silné vibrace, které nakonec candáta zlákají k útoku. Při pomalém vedení hodně napomáhá k záběru i „masitý“ ocásek ve tvaru kopýtka, který rovněž ve vodě dává o nástraze „hodně vědět“. Tohle jsou velmi důležité „detaily“, díky kterým ale tato nástraha na candáty tak skvěle funguje.

Zásadní vlastností těchto gumových nástrah KEITECH Swing Impact Sight Flash je i to, že jsou pachové. Takže ve vodním prostředí vysílají potravní signály, díky kterým je mnohonásobně větší šance na záběr od candáta. A zase: Zejména pak při pomalejším vedení, které je při lovu candátů častokrát praktikováno. Tahle nástraha je prostě super! Gumová nástraha KEITECH je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -