DomůNovinkyVIDEO: Sumec o délce 254 čísel! Potápěči natočili gigantického dravce

VIDEO: Sumec o délce 254 čísel! Potápěči natočili gigantického dravce

- Reklama -

Obrovský sumec je pochopitelně velkým snem nejednoho sumcaře. Obrovské množství rybářů s hrubým vybavení se snaží každoročně chytit nějakého vousáče, který by atakoval nějakou magickou hranici. Ovšem! Sumce lze „lovit“ i jinak! Třeba jako tito potápěči, kteří hledají sumčí úkryty, a v nich obrovské sumce. Ty největší kusy pak s pomocí metru měří. A při jejich podvodních „toulkách“ kolikrát narazí i na pořádná monstra! Jako třeba na vousatého dravce o délce 254 centimetrů!

Foto: InRybar.cz

Tohle je prostě fascinující video pro rybáře! Co v něm člověk uvidí? Nádherné sumce! Potápěči ve videu nejprve narazili na „menší dravce s plnovousem“, které by ale stejně chtěl určitě dostat na háček každý milovník těchto ryb. Pak se ale velikost sumců začala zvětšovat! A dospělo to do té fáze, že potápěči začali vytahovat metr…

Potápěči totiž ve vodě narazili na hromadu dřeva, ve kterém byl třeba „zaklíněn“ obrovský sumec. Už jeho hlava budila neskutečný respekt! Taková tlama! Potápěči tak vytáhli zmíněný metr a sumce změřili. Ve videu se pak objevila neskutečná míra 239 centimetrů! Takový macek! Jenže to nejlepší (nebo největší?) mělo teprve přijít.

Potom totiž přišla na řadu další gigantická ryba, která podle potápěčů měřila dechberoucích 254 centimetrů. Tohle byl prostě nefalšovaný KRÁL sumců! Obrovský dravec si jen tak v pohodě hověl v zatopené trávě, která připomínala pohodlnou peřinu. Taková pohodička!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Na co chytit velkého candáta? Zkuste tohle! 

Při koukání na tyto gigantické ryby rybáře prostě musí napadnout ta oblíbena otázka: Jací jsou největší sumci v Evropě? Myslíte, že na rybářské mapě jsou skutečně místa, kde by sumci mohli atakovat třeba 3metrovou hranici? Co třeba Rusko, Ukrajina, Kazachstán nebo Řecko? Kdoví…

VIDEO: Sumec o délce 254 čísel! Koukněte na něj

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -