DomůAkční nabídkaDokonalý vlasec pro daleké nahazování od anglické firmy: nyní za pár korun

Dokonalý vlasec pro daleké nahazování od anglické firmy: nyní za pár korun

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS se objevil nefalšovaný klenot! Právě z tohoto populárního rybářského obchodu si rybáři mohou obstarat TOP vlasce pro daleké nahazování. A nyní s obrovskou slevou!

Ilustrační foto: PARYS

Na mnoha vodách v České republice rybáři nesmějí vyvážet, a proto se při lovu kaprů musí spolehnout na vlastní um. Aby rybář nahazoval skutečně daleko, pak musí skloubit několik faktorů – použít vhodný prut a naviják, navázat ideální montáž pro daleké hody, mít správnou techniku hodu, ale i vhodný vlasec.

A právě TOP vlasec pro daleké nahazování je nyní k dostání na e-shopu PARYS za super peníze! Toto speciální vlákno od anglické firmy Avid Carp má špičkovou povrchovou úpravu, díky které prochází očky prutu bez přebytečného tření. Takže montáž letí skutečně daleko. Pojďme se na tento vlasec pro daleké nahazování od anglické značky podívat blíže.

 

Vlasec pro daleké nahazování Avid Carp Outline Camo Reel Line

Tohle je vlasec, do kterého se zamiluje každý lovec kaprů, který jezdí na rozlehlé vody. Právě s tímto vláknem je rybář při volbě správného rybářského náčiní nahazovat přes 100 metrů daleko s naprostým přehledem. Zlevněný vlasec pro daleké nahazování Outline Camo Reel Line najdete na e-shopu PARYS.

Proč je tento vlasec vhodný pro daleké hody? Jde o to, že vlákno má speciální povrchovou úpravu. Ta výrazně napomáhá k tomu, že vlasec se při hodu hladce uvolňuje z cívky navijáku a bezproblémově prochází očky prutu. Žádné přebytečné tření! Díky tomu tak montáž letí nádherně daleko.

Kromě toho se ale rybář může spolehnout také na špičkové vlastnosti při lovu. Jde například o vysokou odolnost tohoto vlasce od anglické značky Avid Carp. Silon je opravdu oděru vzdorný, takže vydrží i používání na těžkých vodách. Vlákno je tak vhodné i pro lov na kamenitém dně, anebo v blízkosti potopených překážek.

VIDEO: Jak vypadá vlasec pro daleké nahazování od anglické značky Avid Carp? 

Samozřejmostí je potom spolehlivá pevnost v uzlu, kdy se rybář může spolehnout, že vlákno vydrží i pořádnou zátěž. Proto je vlasec na kapry Avid Carp Outline Camo Reel Line vhodný i pro chytání těch největších a nejtěžších kaprů. Na tenhle silon se prostě můžete spolehnout!

Vlasec pro daleké hody Outline Camo Reel Line od anglické značky Avid Carp je k dostání v několika průměrech. Rybáři si jej mohou vybrat v oblíbeném průměru 0,28 mm, a poté v 0,31 a 0,33 mm. K dostání jsou pak i dva typ cívek – 300 metrů a 1000 metrů.

 

„Neviditelnost“ ve vodním prostředí

To, že tento vlasec je jako dělaný pro lov těch největších a netěžších kaprů, prozrazuje i další vlastnost. Právě velcí kapři patří ke zkušeným a opatrným rybám, které může od záběru odradit sebemenší nedokonalost. To ale u tohoto silonu nehrozí!

Co tím myslíme? Jde o to, že vlasec na kapry Outline Camo Reel Line má velmi povedenou kamufláž. Vlákno má jemnou „low visible“ zelenou barvu, která je doplněná mikro skvrnami. Právě tohle je ta nejideálnější kombinace pro to, aby tenhle vlasec na kapry od anglické značky byl na drtivé většině vod „téměř neviditelný“.

Proto ostřílení kapraři tento silon vozí například i na silně prochytávané vody, na který je skutečně silný tlak. Právě na těchto lokalitách jsou ryby velmi opatrné, takže je zapotřebí myslet na každý detail. Takže na tento typ vod se „neviditelný vlasec“ určitě hodí.

Jestli se aktuálně připravujete na novou kaprařskou sezónu, pak se určitě podívejte právě na tento kaprový vlasec. Jde o vynikající vlákno s TOP vlastnostmi, na které se můžete vždycky spolehnout. Tohle je vlasec skutečně ostřílených kaprařů! Zlevněný silon pro daleké nahazování najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelnou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím. Váš vlasec o průměru 0,31mm a nosnosti 5,4kg nic moc. Já používám 0,18 s deklarovanou nosností 7,4kg a při testu mi praskl v uzlu na 11,2kg. Při návinu 500m a ceně pod 150,- Kč moje jasná volba.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -