DomůAkční nabídkaPálivě páchnoucí boilies, ze kterého „slzí oči“: Ideální do studené podzimní vody

Pálivě páchnoucí boilies, ze kterého „slzí oči“: Ideální do studené podzimní vody

- Reklama -

Česká firma KAPRPRO se do povědomí rybářů dostala i díky extrémně páchnoucím kuličkám hnijící červ. Právě toto boilies se v posledních sezónách stalo velmi oblíbenou nástrahou u celé řady rybářů. 

Ilustrační foto: KAPRPRO

Věděli jste ale, že hnijící červ není největší „páchnoucí bomba“ od KAPRPRO? Těmto kuličkám totiž velmi zdatně konkuruje příchuť wasabi/křen, která je opravdu extrémní! Z této kombinace až „slzí oči“!

Silně páchnoucí boilies je ideální pro lov podzimních kaprů zejména proto, že i ve studené vodě velmi dobře vysílá koncentrované potravní signály. Takže i když budete rybařit v hodně studené vodě, přesto budete mít pod háčkem nástrahu, která bude spolehlivě pracovat. A takové boilies nemusí být nijak drahé! Důkazem je perfektní boilies do studené vody od české firmy KAPRPRO.

 

Bílé boilies wasabi/křen

Špičkové boilies do studené vody od české firmy KAPRPRO, které nabízí opravdu unikátní zápach! Kombinace ostrých příchutí wasabi a křenu dává dohromady silný odér, který dokáže vytvářet koncentrovanou pachovou stopu i v hodně studené vodě. A právě proto rybáři po tomto druhu boilies v aktuálním období tak rádi sahají. Pálivé boilies wasabi/křen je k dostání na e-shopu KAPRPRO

Kromě brutálního smradu tyto kuličky mají ještě jednu obrovskou přednost. O co jde? Jsou krásné bílé! Když si člověk vybaví, jak aktuálně vypadají terény na našich revírech, na kterých přibývá odumřelá vegetace, pak je tato barva naprosto ideální. Výrazně bílá barva jde totiž krásně vidět jak na spadaném listí, tak i na další mrtvé vegetaci. Tohle je super!

Boilies KAPRPRO wasabi/křen ale nenabízí jen ostrou vůni a lákavou barvu! Kuličky jsou postaveny z atraktivní směsi, která zaručuje spolehlivou práci právě i ve studené vodě, kdy se z boilies krásně uvolňují drobné částice do okolí. A právě ty napomáhají k přilákání hladových kaprů. Hodně rybářů ale tyto bílé kuličky vylepšuje okrájením tužšího povrchu, aby se uvolňování látek z boilies ještě vylepšilo.

Bílé boilies wasabi/křen se dodává v průměru 20 mm, který je jednoznačně nejpopulárnější. Jak už jsme ale uvedli výše: Hodně rybářů tyto kuličky okrajuje, aby z nich dostali tužší povrch, takže kulička rázem mnohem lépe uvolňuje atraktivní látky. Jde ale také o to, že rybář takto zmenšuje velikost kuličky, která je tak mnohem atraktivnější pro podzimní kapry. Super! Boilies wasabi/křen je k dostání v baleních o hmotnosti 300 gramů nebo 2 kilogramy.

Podzimní tip: Rybáři bílé boilies wasabi/křen velmi rádi používají i jako návnadu do PVA punčoch. Co tím myslíme? Jde o to, že rybáři kuličky nakrájí na menší kousky, anebo je nadrtí v krushe, a toto vzniklé krmení pak ještě zalijí nějakou páchnoucí esencí nebo boosterem. Pak je dobré nechat tekutinu několik desítek minut působit, a nakonec vše nacpat do PVA punčochy. Takhle velmi jednoduše rybář získá TOP krmení na podzimní kapry.

Jak s tímto boilies na podzim chytat? Absolutně nejlepší je kombinace s plovoucím boilies, kdy díky tomuto jednoduchému fíglu bílou kuličku nadzvedneme nad podzimní nánosy odumřelé vegetace. Takže kapr si tak boilies velmi rychle všimne. K boilies je potom dobré přidávat PVA punčochu s nakrájeným bílým boilies wasabi/křen, které je ještě zalité páchnoucí esencí. Tohle funguje!

Hledáte super boilies na podzimní kapry za pár korun? Pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky od české firmy KAPRPRO. Jde o perfektní nástrahu, která nabízí opravdu hodně silný zápach, atraktivní zbarvení, anebo ideální velikost do studené vody. Přitom toto boilies je k dostání za naprosto perfektní cenu, kterou byste u jiných výrobců hledali jen těžko! Ostré boilies wasabi/křen si můžete pořídit na e-shopu KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -