DomůNovinkyVIDEO: Monstrózní sumec o váze 138 kilo a délce 278 čísel? Mrkněte...

VIDEO: Monstrózní sumec o váze 138 kilo a délce 278 čísel? Mrkněte na video z Bulharska

- Reklama -

Východní země se častokrát objevují v rybářských příhodách, když padne řeč na ty největší ryby. Zejména když rybáři mluví o gigantických sumcích, pak se často zmiňuje Rusko, Ukrajina nebo Balkán. A není se čemu divit! Tyto země nabízí řadu obrovských a docela dost neprobádaných vod, ve kterých by se třeba sumčí monstra mohla vyskytovat. Jako například tento sumec, kterého natočili v Bulharsku.

Ilustrační foto: RuseMedia

Podle uvedených informací tento gigant měl neskutečných 138 kilo a měřil 278 centimetrů. Je to vůbec možné? Z videa se míry sumce těžko posuzují, ovšem není pochyb, že tento dravec byl skutečným králem tamní oblasti. Podívejte se na tu rybu!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Šílený smrad! Extra páchnoucí boilies za pár korun!

Rybáři pro vytažení sumce z lodi dokonce museli použít auto, které pomohlo přivázanou rybu dostat na břeh. Tohle je predátor, ze kterého mrazí. Ze zveřejněných záběrů nemusí být každému rybářovi příjemně, protože tohle nemá se šetrným zacházením s úlovkem nic společného. Ale jak se říká: Jiný kraj, jiný mrav!

Ostatně, o tom svědčí i způsob ulovení tohoto sumce. Co tím myslíme? Podle zveřejněných informací byl sumec uloven do 130 metrové sítě, kterou rybáři roztáhli do Dunaje. A právě v ní tento gigantický dravec uvízl.

Odkud vlastně toto video pochází? Sumec byl podle zveřejněných informací uloven na bulharské části řeky Dunaje, kde se zadařilo rybářovi Dimitarovi z bulharské obce Pirgovo nedaleko města Ruse. Tato oblast leží na severu Bulharska právě u řeky Dunaj, která tvoří hranici mezi Rumunskem a Bulharskem.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Šílený smrad! Extra páchnoucí boilies za pár korun!

Samozřejmě, je škoda, že takto gigantický dravec skončil tak, jak skončil. A z pohledu „moderního“ rybáře nejsou sítě úplně „sportovním“ vybavením pro lov ryb. Přesto! Rybáři zase mají důkaz o tom, že právě ve východních zemích můžou být skryti sumci, o kterých se vypráví ve zmíněných rybářských legendách

VIDEO: Sumec o váze 138 kilo a délce 278 centimetrů

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

10 KOMENTÁŘE

  1. z Bulharska,které nemají v přírodě co pohledávat .Pro tyto je vhodný chlív.Toto snad ani není možné,to je zlý sen se takto chovat k takovému výjimečnému zvířeti.100 ran karabáčem pro tyto je málo.

    • Někdo dokázal vytáhnout tuhle rybu a vy tady jenom závidíte, protože o takovýhle rybě si můžete jenom nechat zdát.

  2. Ty vole to jste se ukázali ,takové videa nepatří zveřejnovat. Taková ryby si zaslouží úctu a ne ji tahat za autem .HNUS VELEBNOSTI……….

  3. Ubohost a duševní mrzáctví. Takové chování si nezaslouží žádný živý tvor a snažit se to ještě omlouvat tím, že jiný kraj jiný mrav, to je hodně trapné a smutné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -