DomůAkční nabídkaFermentované krmení na ryby: největší grády má směs s kyselinou máselnou

Fermentované krmení na ryby: největší grády má směs s kyselinou máselnou

- Reklama -

Krmné směsi patří k nejpoužívanějším návnadám v rybařině. Rybář totiž velmi rychle může připravit super účinnou návnadu, která přiláká ryby k nástraze. Oblíbenou variantou jsou fermentované směsi. 

Každý rybář, který chodí na ryby s klasickým krmítkem na položenou nebo methodfeederovým krmítkem, používá nějakou krmnou směs. Právě tenhle typ návnady se po namíchání dává přímo do krmítka, takže rybář tak velmi jednoduše vytvoří lákavé krmné místo hned u nástrahy. Už jste při tomhle chytání zkoušeli fermentovanou krmnou směs?

 

Fermentovaná krmná směs Benzar

Tohle je hodně zajímavá varianta krmení na ryby. Tato směs se totiž vyrábí s pomocí procesu fermentace. Díky tomu má tak návnada naprosto specifický pach, na který ryby ale spolehlivě reagují. Fermentované krmné směsi najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

;

V rybařině se velmi často používají takové návnady, ve kterých dochází k fermentaci. Tento proces kvašení je nejznámější při přípravě krmné kukuřice na kapry a amury. Věděli jste ale, že na rybářském trhu jsou i fermentované krmné směsi? Ano, přesně takový druh krmení vyrábí oblíbená rybářská značka Benzar.

V těchto krmných směsích od značky Benzar najdeme celou řadu přírodních surovin, díky kterým pak v nich dochází k zmíněné fermentaci. A právě proto má toto krmení na ryby tolik specifický odér kvašení. A právě ten ale ve vodním prostředí vytváří silné potravní signály, které zaujmou ryby v okolí. Velká paráda!

Výrobce sice udává, že tato směs je nejlepší pro chytání od dubna do října. Ovšem z našeho pohledu je toto krmení vhodné pro chytání v každých podmínkách. A to právě proto, že má tolik silný odér, který spolehlivě funguje třeba i v chladnějších měsících.

 

Na výběr z několika příchutí

Krmná směs Benzar má sice „fermentovaný základ“, přesto si ale rybář může toto krmení vybrat v několika příchutích. Ano, rybářská firma totiž vytvořila hned několik variant této návnady, aby měl rybář více možností při lovu ryb.

Pochopitelně, jednou z nejvíce používaných příchutí je „amur“. Právě tato směs má tolik specifickou zelenou barvu, která je při lovu amurů „nutným základem“. Kromě toho ale toto krmení obsahuje další suroviny, které amuři milují. Vlastně, tyto ryby milují i fermentované suroviny, takže směs v tomto provedení bude určitě fungovat.

Kromě toho si pak rybáři mohou vybrat i nasládlé varianty v příchutích jahoda nebo med/ananas. Takže fanoušci „sladkého krmení“ si také přijdou na své. Tyhle nasládlé návnady jsou extra účinné zejména na jaře a v létě.

U rybářů se pak velké oblibě těší i „příchuť natur“, tedy čistá fermentovaná směs. A my se nedivíme! Tou největší zbraní u tohoto krmení je právě onen „zkvašený odér“, takže někteří rybáři jej nechtějí „ředit“ dalšími vůněmi.

Pokud ale hledáte opravdu silně páchnoucí krmení, pak se určitě podívejte na příchuť kyselina máselná. Právě tato krmná směs má opravdu výrazný pach, který ve vodním prostředí vytvoří koncentrovanou pachovou stopu. Proto jsme řekli, že toto krmení se hodí do každých podmínek, protože tato návnada jde cítit i ve studené vodě. Bomba!

Jestli jezdíte na ryby na položenou s krmítkem nebo na feeder, pak se určitě podívejte na toto krmení na ryby od populární značky Benzar. Jedná se fakt o hodně povedenou návnadu, od které můžete očekávat skvělé výsledky. Fermentované krmné směsi najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -