DomůAkční nabídkaFermentovaný tygří ořech: Páchnoucí krmení na kapry, které nikdy nezklame

Fermentovaný tygří ořech: Páchnoucí krmení na kapry, které nikdy nezklame

- Reklama -

Tygří ořech se při lovu kaprů používá odnepaměti. Toto krmení je ideální pro přilákání velkých kaprů na lovné místo. Kde ale sehnat kvalitní tygří ořech? Zkuste třeba ten od značky Carpway. 

Ilustrační foto: PARYS

Taky to tak děláte: Do kbelíku odsypeme naložený tygří ořech, který má nádhernou strukturu a koncentrovaný odér. A tohle všechno vysypeme do vody na krmné místo. Rázem tak vznikne luxusní „krmný koberec“, který kapry rozhodně nenechá v klidu.

A zejména ty velké! Jelikož je tygří ořech dost tvrdý, tak působí selektivně. To znamená, že menší ryby jej nechají ležet, ale velcí kapři se po něm můžou doslova utlouct. Toto krmení je tak velmi vhodné zejména na prochytávané vody s velkými kapry, anebo naopak na lokality, kde je přebytek menší ryby, kterou potřebujeme selektovat.

 

Fermentovaný tygří ořech Carpway

Vynikající krmení na kapry od značky Carpway. Jde o fermentovaný tygří ořech, který vydává opravdu hodně koncentrovaný pach, který dokáže zaujmout kapry i na velkou vzdálenost. Tento kvalitní tygří ořech naleznete na e-shopu PARYS za super cenu.

Jak už jsme zmínili, jde o fermentovaný tygří ořech, který ve vodním prostředí vysílá koncentrovanou pachovou stopu. Toto krmení je tak vhodné i do studenější vody, ve které některé krmení nemusí spolehlivě pracovat.

Kromě atraktivního aroma tento tygří ořech nabízí i zajímavou strukturu. Jde především o to, že je luxusně tvrdý, takže jej menší ryby nechají ležet. Toto krmení je tak vhodné zejména na velké kapry! Suprovou vlastností tygřího ořechu je to, že při krmení to není nutné přehánět s množstvím. Ideální je s tygřím ořechem vytvářet jen malé kupky nebo „krmná oka“.

Výrobce udává, že tento fermentovaný tygří ořech je možné dát do PVA punčochy, aniž by se rybář musel bát toho, že by se materiál před nahozením rozpustil. Jiní rybáři ale tygří ořech rádi dávají do krmné rakety, se kterou je možné vytvářet lákavá krmná místečka i ve velké vzdálenosti. Navíc, krmná raketa ořech „rozstřelí jako brokovnice“, takže vznikne rozlehlé krmné místo.

Tento tygří ořech není nutné používat pouze jako krmení! Naopak! Někteří rybáři na něj s velkou oblibou chytají. Tygří ořech jde normálně nastražit pod háček jako boilies. Pak je vhodné k němu přidat pěnu nebo korek, a vytvořit tak plovoucí nebo vznášivou nástrahu. Fermentovaný tygří ořech je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Další TOP partikl Carpway

Kromě fermentovaného partiklu rybářská značka Carpway na rybářský trh dodává i další krmení. Rybáři si tak mohou vybrat například mix partiklu, který obsahuje kukuřici, řepku, kroupy, konopné semínko a tygří ořech. Tato směs je vynikající pro super rychlé chytání, kdy si rybář chce užít hromadu záběrů od ryb.

Dalším partiklem od Carpway je konopné semínko, které si rybáři na PARYS mohou vybrat ve dvou provedeních. První variantou je konopné semínko s příměsí chilli, které je vynikající do PVA punčochy k masovým a kořeněným nástrahám. Chilli je také dost selektivní surovinou, proto tento pálivý partikl je vhodný zejména větší kapry. Dále si pak rybáři mohou vybrat i klasické konopné semínko, které se při lovu ryb používá odjakživa.

A pro fanoušky tygřího ořechu je tady pak ještě možnost drceného tygřího ořechu, který je méně selektivní. Tato surovina je vynikající do PVA punčoch, s jejichž pomocí vytvoříme lákavá krmná místečka přímo u nástrahy. Partikly Carpway jsou k dostání na e-shopu PARYS za zajímavou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -