DomůTrendyGiga kapr o váze skoro 40 kilogramů: Slovenský rybář chytil životní rybu

Giga kapr o váze skoro 40 kilogramů: Slovenský rybář chytil životní rybu

- Reklama -

Slovenskému rybářovi se povedlo při zahraniční výpravě ulovit obrovského kapra. Na francouzském jezeře dokázal přelstít gigantického kapra o váze téměř 40 kilogramů a délce 120 centimetrů.

Foto: Marek Roman

Francie je vyhledávanou destinací mnoha rybářů z celé Evropy. A právě zde se vydal i slovenský rybář Marek Roman, kterému se povedlo ulovit gigantického kapra o váze téměř 40 kilogramů. Gigantická ryba se tak stala životním úlovkem tohoto slovenského rybáře, který má na kontě vícero obrovských ryb.  

 

Ryba vážila skoro 40 kilogramů

Z té fotografie běhá mráz po zádech. Je na ní zachycený rybář, který je v pokleku a s vypětím všech sil pózuje s obrovskou rybou. Výrazu rybáře se není vůbec proč divit! Při focení totiž drží v rukou kapra, který vážil skoro 40 kilo a měřil neuvěřitelných 120 čísel.

„Před 3 roky jsem si myslel, že jsem si splnil sen s 35kilogramovým kaprem z této vody. To jsem ještě netušil, že přijde tento skoro 40kilogramový šupík o délce 120 centimetrů. Z šílené vody, která nedá nic zadarmo! Strašně nás potrápila, ale dočkal jsem se. Děkuji, Lac du Der!“ uvedl rybář na stránce LK Baits na Facebooku.

Rybář obrovského kapra ulovil na legendární boilies Spice Shrimp od české firmy LK Baits, které je na trhu od roku 2008. Jde o kvalitní kuličky, které mají základ v louhu z krevet. Díky tomu boilies vydává pro kapry koncentrované potravní signály. A výsledky tohoto boilies jsou fantastické! Přitom jde o cenově dostupnou nástrahu…

 

Slovenský rybář umí chytat velké kapry

Rybář Marek Roman má Lac du Der hodně zarytý v rybářském srdci. Ale divíte se? V roce 2020 tady dokázal ulovit obrovského kapra o váze 34,7 kilogramů, o kterém se zmiňuje výše. I tehdy šlo o naprosto výjimečný úlovek, který by si rád potěžkal asi každý milovník kaprů. A i tehdy toto kapří monstrum ulovil na Spice Shrimp od české firmy LK Baits.

VIDEO: Podívejte se na obrovský úlovek slovenského rybáře z Lac du Der

„Neskutečné tělo! Krásná jízda. Podložka mu ani nestačí. Nemohl jsem ho ani zvednout do člunu. Kapr má s podložkou 39,20 kilo. Kapr zabral na boilies Spice Shrimp a Kapří tajemství od Lukáše Krásy. Kapra dám teď do saku a zvážím podložku,“ řekl tehdy po ulovení kapra úspěšný rybář.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -