DomůAkční nabídkaKrvavá nálož: Páchnoucí nástrahy na sumce plné krve a jater, vousatí dravci...

Krvavá nálož: Páchnoucí nástrahy na sumce plné krve a jater, vousatí dravci je milují

- Reklama -

Lov sumců už dávno není jen ve znamení živých nástrah typu nástražních ryb, rousnic nebo pijavic. Rybáři v posledních sezónách čím dál více používají i masové nástrahy neživého typu, třeba pelety.

Ilustrační foto: LK Baits

Právě tyto nástrahy obsahují obrovské množství živočišných surovin, které dokážou vysílat neodolatelné potravní signály. A na tohle sumci spolehlivě reagují! Obrovskou výhodou neživých nástrah je to, že nemůžou umřít. Zdá se to jako prkotina, ale milovníci sumcařiny neradi v horkém létě vozí k vodě nástražní ryby, u kterých může dojít k úhynu.

To samé platí třeba u rousnic, kterým horko rozhodně nesvědčí. Chytání na neživé nástrahy na sumce je tak mnohem pohodlnější, a mnohdy i úspěšnější. Moderní nástrahy na sumce totiž nabízí neuvěřitelně výrazné aroma a skvělé vlastnosti ve vodě…

 

NUTRIGO na sumce (45 mm)

Obrovský „granát“ na sumce, který obsahuje až 15 ml atraktivní tekutiny. Takové množství dráždivého „moku“ na vousaté predátory nenabídne žádná jiná nástraha na rybářském trhu. Proto není divu, že si tuhle variantu NUTRIGO sumcaři okamžitě oblíbili!

Nástraha totiž dokáže ve vodním prostředí spustit nefalšovanou rybí hostinu, protože tolik potravních signálů na jednom místě se jen tak nevidí. NUTRIGO na sumce je k dostání na e-shopu LK Baits

Z čeho se lákavá tekutina v NUTRIGO skládá? V tomto krvavém koktejlu je pro sumce připravena tekutá játra, tresčí olej a právě krev. Tímto spojením tak vznikla unikátní nástraha, která ve vodě dokáže neskutečné divy. Pro výraznější „práci“ ve vodě je dobré NUTRIGO na sumce provrtat vrtáčkem nebo propíchat jehlou, aby se tekutina rychleji uvolňovala. Toto má velký vliv třeba na českých svazovkách, kdy doba od setmění do půlnoci trvá jen několik hodin.

VIDEO: Jak se chová NUTRIGO na sumce ve vodě? Mrkněte na video!

Jak s NUTRIGO chytat? Nejlepší je tento „granát“ na sumce nastražit pod velký sumcový háček. Někteří rybáři začali okamžitě tuto nástrahu kombinovat s plovoucí peletou na sumce. Ideální je při chytání na tuto nástrahu lovné místo pořádně rozkrmit halibutovými peletami, které výrazně napomůžou k přilákání vousatých predátorů. Super! NUTRIGO na sumce si můžete obstarat na e-shopu LK Baits

 

Plovoucí pelety na sumce Special (38 mm)

Obrovské pelety na sumce, které jsou narvané živočišnými surovinami. V peletách najdeme celou řadu živočišných „dobrot“, které ve vodním prostředí vytváří velmi silnou pachovou stopu. Tohle je prostě paráda! Tyto plovoucí pelety na sumce jsou vakuově zadipované, takže ve vodě vytváří pachovou stopu dlouhou dobu. Plovoucí pelety na sumce si můžete obstarat na e-shopu LK Baits .

Největší zbraní těchto velkých pelet na sumce je ale to, že plavou. Tohle je prostě geniální nápad! Díky tomu může rybář velké pelety používat jako „plovák“ pro nadnesení rousnic nebo pijavic. S pomocí tohoto jednoduchého fíglu rybář docílí toho, že nástraha bude krásně „vlát“ nad dnem, což je pro sumce pochopitelně mnohem atraktivnější. Fakt geniální věc!

VIDEO: Jak se chovají plovoucí pelety na sumce ve vodě? Mrkněte na video

I tyto pelety na sumce je dobré používat na těch místech, které rozkrmíme větším množstvím halibutových pelet. Díky tomu tak vznikne koncentrované krmné místo, které bude lákat sumce. A když ne sumce, tak rozhodně menší kaprovité ryby. Ovšem!

Právě tento „provoz“ na lovném místě napomůže k tomu, že si místa všimnou sumci. Takže ti tak jako tak připlavou a sežerou naši peletu s rousnicemi nebo pijavicemi. Plovoucí pelety na sumce jsou k dostání na e-shopu LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -