DomůAkční nabídkaHlásič na ryby za 224 korun je hitem: rybáři milují jeho jednoduchost

Hlásič na ryby za 224 korun je hitem: rybáři milují jeho jednoduchost

- Reklama -

Občas se na rybářském trhu objeví takový produkt, který strhne lavinu zájmu. To se stalo u signalizátorů na ryby Delphin Minx, které stojí jen 224 korun. A které přitom nabízí TOP vlastnosti.

Rybářský signalizátor Delphin Minx je hitem prvních měsíců rybářské sezóny 2024. Není se čemu divit! Právě tento rybářský hlásič nabízí vše „nutné“ pro pohodlné rybaření, přitom je k dostání za nepřekonatelně nízkou cenu. Když tohle sečtete, dostanete obrovský rybářský zájem. A ten se skutečně dostavil…

 

Signalizátor na ryby Delphin Minx

Rybářský hlásič od slovenské značky Delphin zaujal celou řadu rybářů, kteří od signalizátoru požadují jen ty nejnutnější funkce a snadné ovládání. A přesně tohle Delphin Minx splňuje! Dalším výrazným plusem je extra nízká cena, která je zmíněných 224 korun. Levný hlásič na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť.

I když by si leckdo mohl pomyslet, že takto levný signalizátor na ryby nemá co nabídnout, tak to není pravda. Prvním obrovským plusem je skutečně jednoduché ovládání. Rybář tak nemusí před samotným rybařením nastavovat „milión serepetiček“. Ne! I proto jsou tyto signalizátory jako dělané pro krátkodobé rybaření, kdy rybář nemá tolik času.

Hlásič na ryby Delphin Minx se naprosto jednoduše ovládá: stačí na 2 vteřinky podržet tlačítko, díky čemuž se přístroj zapne. Rybář zapnutí hlásiče pozná podle 3krát bliknutí barevné LED diody. V tu chvíli je přístroj připravený k lovu. Při vypínání pak použijeme stejné tlačítko, akorát při vypínání zmíněná dioda blikne pouze jednou. Jak snadné!

VIDEO: Jak vypadá hlásič na ryby Delphin Minx? Mrkněte na krátké video!

Z našeho pohledu je obrovskou předností to, že i na těchto levných hlásičích Delphin Minx je paměťová funkce. To znamená, že přístroj si pamatuje nastavení jednotlivých funkcí při rybolovu. Takže rybář tak po vypnutí, a následném zapnutí, nemusí znovu štelovat funkce do takové „podoby“, která mu vyhovuje.  

 

Chytré vlastnosti, které potěší

Na hlásičích Delphin Minx lze nastavit i několik úrovní hlasitosti. Rybář si celkem může vybírat z 5 úrovní, takže může nastavit zvuk hlásiče dle aktuálních podmínek. Takže je možné signalizátor pořádně zesílit, aby byl slyšet například při silném větru nebo dešti, kdy je slyšitelnost výrazně nižší.

Hodně rybářů ale pak oceňuje i možnost nastavení „tichého módu“. To znamená, že hlásič tak nebude při záběru vydávat výrazný zvuk, ale rybáře upozorní pouze světelnou signalizací. Tuto vlastnost pak spousta rybářů požaduje především při nočním rybaření, kdy na sebe nechtějí upozorňovat.

Ještě k těm LED diodám: rybář si může zvolit hned 2 zbarvení. K dostání je signalizátor Delphin Minx s červeným světlem, které je nádherně pronikavé, a které jde skvěle vidět za každých podmínek. Druhou variantou jsou potom hlásiče s modrou LED diodou. Tak jakou si vyberete? Na hlásičích je pak ještě jedna suprová funkce: LED diody po záběru zůstanou svítit 10 vteřin. Díky tomu tak rybář okamžitě zjistí, na jaký prut mu zabralo.

Samozřejmě zásadní výhodou je i vysoká výdrž baterie. Výrobce hlásič vymyslel tak, aby nebyl náročný na spotřebu energie, takže rybář se může spolehnout, že mu hlásič bude fungovat dlouhou dobu. Do přístroje se potom dává baterie typu 23A 12V. Proto je dobré mít vždy 1 v zásobě v batohu nebo pouzdře.

Pokud patříte k nenáročným rybářům, kteří od hlásičů na ryby potřebují ty nejzákladnější funkce, pak se určitě podívejte na tyto přístroje od slovenské značky Delphin. Za naprosto „lidovou cenu“ dostanete spolehlivého parťáka, který vás upozorní i na jemný záběr od ryby. Levné hlásiče Delphin Minx najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -