DomůAkční nabídkaHlásiče na ryby FOX Mini Micron: Co všechno umí? Obrovská kvalita za...

Hlásiče na ryby FOX Mini Micron: Co všechno umí? Obrovská kvalita za rozumnou cenu

- Reklama -

Věděli jste, že na rybářském trhu lze sehnat hodně kvalitní rybářské signalizátory, které jsou k dostání za rozumné peníze? Ano! Právě takové přístroje „má na svědomí“ věhlasná rybářská firma FOX.

Ilustrační foto: Chyť a pusť  

Hlásiče na ryby jsou populární rybářskou elektronikou, která výrazně zvyšuje komfort při lovu ryb. Není se co divit! Při déletrvajícím rybaření rybář kolikrát ztrácí koncentraci, takže není na škodu, když mu montáže „hlídá“ chytrá elektronika.

 

Signalizátor na ryby FOX Mini Micron

Dokonalé hlásiče na ryby, které pochází „z dílny“ renomované rybářské firmy FOX. Právě u této elektroniky má rybář velkou jistotu, že bude spolehlivě a bezproblémově sloužit. A to i na hodně těžkých výpravách, kdy například panuje extrémní počasí. Na to si prostě rybáři u produktů s „vyraženou“ liščí hlavou už zvykli. Hlásiče na ryby FOX Mini Micron jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť

Na signalizátorech FOX Mini Micron milujeme jednu zásadní věc: Naprosto jednoduché ovládání. Ano! Rybář si během pár okamžiků nastaví signalizátory tak, jak mu to nejvíce vyhovuje. Co se týče onoho nastavení, tak rybář si s pomocí tlačítka může nastavit 4 úrovně hlasitosti a 4 různé tóny. Vše rychle a jednoduše!

I když tyto rybářské signalizátory FOX Mini Micron působí hodně „jednoduše“, tak přesto nabízí celou řadu vychytávek. První z nich je například rozdílný tón u „padáčku“. Ve chvíli, kdy se ryba při záběru s montáží začne přibližovat ke břehu – takže signalizátor začne padat – tak signalizátor začne vydávat rozdílný tón. Rybář tak okamžitě pozná, že nejde o „klasickou jízdu“.

Další suprovou vychytávkou jsou například dvě vysoce viditelné LED diody. Ty jsou na přístrojích umístěné tak, aby byly viditelně z co největšího množství úhlů. Perfektní! Co se týče onoho svícení LED diodami: Na hlásičích lze nastavit jas svícení, takže rybář si zase vše přizpůsobí podle vlastního pocitu u vody.

Samozřejmostí je, že na těchto hlásičích jsou 2,5 mm zdířky, do kterých lze zapojit externí dálkové příposlechy nebo svítící swingery. Rybář si tak může zhotovit velmi zajímavou sestavu pro detekci záběrů, která bude spolehlivě hlásit každý záběr od ryby. Super!

Důležitým faktorem je také to, že tyto hlásiče jsou vyrobené z pevného a odolného materiálu, který vydrží používání i při hodně těžkém lovu kaprů. Samozřejmostí je prvotřídní zpracování tak, aby nedošlo například k poškození elektroniky uvnitř obalu třeba kvůli zatečení vody. Na hlásičích najdeme piezo reproduktor nebo gumové vložky pro ochranu prutu a udržení prutu při prudkém záběru. Tohle všechno zase posouvá tyto hlásiče o několik levelů nad konkurenci.

Jaký hlásič na ryby vybrat, ptáte se? Pokud jste rybář, který hledá kvalitu, za kterou ale nechce utratit půlku výplaty, pak se rozhodně podívejte na tyto přístroje od anglické firmy FOX: Rybářské signalizátory FOX Mini Micron nabízí všechny podstatně funkce, jsou vyrobené z kvalitního materiálu a jejich zpracování slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Tady není co řešit! Kvalitní hlásiče FOX jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Rybářské hlásiče na Chyť a pusť za nejnižší ceny!

Chcete si na navou sezónu pořídit hlásiče na ryby? Pak se rozhodně podívejte na bohatou nabídku na rybářském e-shopu Chyť a pusť. Právě tady naleznete hlásiče od tuzemských i zahraničních rybářských firem za nejlepší ceny. Rybář si může vybrat úplně základní signalizátory za pár stovek, ale také naprosto dokonalou elektroniku, ze které padá brada – vše naleznete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -