DomůNovinkyNejkrásnější úlovek Jakuba Vágnera letošního roku? Rybář chytil na Moravě obrovského mníka!

Nejkrásnější úlovek Jakuba Vágnera letošního roku? Rybář chytil na Moravě obrovského mníka!

- Reklama -

Připadá nám, že tento prosincový úlovek Jakuba Vágnera trochu zapadl. A není se co divit! Známý rybář se letos v zimě vydává za krásnými hlavatkami a monstrózními štikami, mezi kterými se může i „méně nápadný“ úlovek ztratit. O čem to mluvíme? Přece o obrovském mníkovi, kterého dokázal Jakub Vágner ulovit na Moravě. A z našeho subjektivního pohledu jde o jeden z jeho úlovků roku! Tohle je prostě nádherná ryba!

Ilustrační foto: InRybar.cz

Jakub Vágner má v letošním roce pořádně napilno. Pokud zrovna nehledá legendární hlavatky na slovenských a českých řekách, tak chytá obrovské candáty nebo štiky. A jen v listopadu a v prosinci Jakub Vágner na sociální sítě nahrál celou řadu krásných fotografií. Ovšem! I když se z těchto ryb kolikrát tají dech, tak z našeho subjektivního pohledu je jedním z TOP úlovků letošního roku obrovský mník.

TOP úlovky kaprů 2021: 30 kilový kapr z Pálavy nebo giganti z Labe!

Zatím můj největší mník z ČR. Na Moravě bylo klucííí fajn a těším se na příště. To i posedíme Miro,“ napsal už na začátku prosince Jakub Vágner na sociální sítě. A tahle fotografie krásného úlovku musí zahřát každého rybáře. Proč? Je prostě super vidět, jak jsou naše lokality rozmanité, a jak nádherné ryby v nich žijí. Paráda!

 

VIDEO: Lov mníka s Jakubem Vágnerem

Jak na mníka? Pokud vás tato ryba ohromila, tak Jakub Vágner na svém kanále na YouTube vydal nové video, které se právě lovem mníků zaobírá. Spolu s rybářem Mírou Hakalíkem ukážou, jak chytat mníky, na co je chytat, a kde chytat mníky. Rybáři tak v jednom videu dostanou ucelené informace o lovu této tajemné ryby, kterou mnozí čeští rybáři ani neviděli naživo.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

  1. Třeba se daří, ale spíš to vypadá na ryby ze sadek, ještě se nepsalo, že chytil huka, něco jako ruka,. Hezký den

  2. Chystáš nádherně ryby. Ale nejkrásnější jsi chytil za hranicemi. Přeji tobě a celé budoucí rodině jenom to nej, něj. Honza

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -