DomůAkční nabídkaJakub Vágner prodává navijáky na sumce za 15 000 korun. Jsou z leteckého hliníku

Jakub Vágner prodává navijáky na sumce za 15 000 korun. Jsou z leteckého hliníku

- Reklama -

Rybář Jakub Vágner je neodmyslitelně spjatý s lovem obrovských sumců. A právě pro lov těch největších vousatých predátorů nabízí rybář Jakub Vágner špičkové vybavení. Třeba super spolehlivé navijáky. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Rybář Jakub Vágner není známý pouze v Česku a na Slovensku, ale tento rybářský odborník prorazil také ve světě. Pro velké zahraniční televize natáčel poutavé pořady, ve kterých se utkával s těmi největšími rybami. Přesto! Tou osudovou rybou Jakuba Vágnera je sumec.

Není tomu tak dávno, co rybářská hvězda představila vlastní rybářskou značku VÁGNER. A právě ta na rybářský trh dodává to nejšpičkovější vybavení pro lov těch největších sumců. Hlavní rysy produktů, na kterých je „vyražený“ název firmy VÁGNER, jsou maximální odolnost a spolehlivost. A to platí i u těchto dokonalých navijáků na sumce…

 

Naviják na sumce VÁGNER Bagrus

Navijáky na sumce od Jakuba Vágnera Bagrus zaujaly už při prvotním představení na trhu. Právě tyhle sumcové stroje získají pozornost každého milovníka sumců už jen díky unikátnímu, zlatému designu. Tyhle sumcové navijáky jsou nepřehlédnutelné! Navijáky na sumce VÁGNER Bagrus naleznete na e-shopu Chyť a pusť.

Sám Jakub Vágner u těchto navijáků na sumce poukazuje na to, že jde o špičkové stroje, na které se může rybář stoprocentně spolehnout. Protože každý milovník sumců setsakramentsky dobře ví, že nespolehlivý naviják může způsobit ztrátu životní ryby. Co stojí za obrovskou kvalitou těchto navijáků na sumce?

Jde především o použité materiály. A na těch se u těchto sumcových navijáků Vágner Bagrus rozhodně „nešetřilo“. Jak tělo navijáku, tak i rotor nebo cívka jsou zhotovené z vysoce kvalitního leteckého hliníku, který se vyznačuje obrovskou odolností a pevností. Takže i když rybář zdolává obrovskou rybu, tenhle stroj ani v takových chvílích nebude mít problémy.

Aby naviják dokázal přispět ke zdolání i těch nejtěžších sumců, tak je důležité, aby měl precizní chod. Navijáky na sumce VÁGNER Bargus nabízí špičkový chod i díky 12+1 kuličkových ložisek, které se starají o to, aby všechno „šlapalo jako švýcarské hodinky“. Neskutečný stroj, který si zamiluje každý milovník sumců!

 

Na navijáků je špičková brzda, která vydrží extrém

Naprosto zásadní je potom i brzda na těchto navijácích. Ta má totiž dvojitý brzdný systém, kdy brzdná síla při zdolávání ryby působí jak shora, tak zespodu (maximální brzdná síla je 20 kilogramů).

Výsledkem je, že rybář je schopný zastavit i ty největší ryby, které nedají nikdy nic zadarmo. I proto jsou tyto navijáky jako dělané i pro lov sumců v silných proudech majestátních evropských toků. Samozřejmě je využijí i rybáři na stojatých vodách. 

Rybáři si tyto špičkové navijáky mohou vybrat ve dvou velikostech – v 5000 nebo 8000. Na cívku menšího modelu se vejde 300 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,20 mm nebo 100 metrů navazovacího mateirálu o průměru 0,40 mm. Větší navijáky pak mají kapacitu 520 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,20 mm nebo 250 metrů navazovacího materiálů o průměru 0,40 mm.

Jakub Vágner díky svým zkušenostem vyvinul opravdu špičkové navijáky, které nabízí to, co při lovu velkých sumců potřebuje každý rybář – stoprocentní spolehlivost a odolnost. Díky špičkovému chodu, supermoderním materiálům a dokonalé brzdě se může každý lovec sumců spolehnout, že z vody dostane i to největší „monstrum“. Navijáky na sumce VÁGNER Bagrus jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

8 KOMENTÁŘE

  1. A víte kolik je typu leteckého hliníku? Nehledě na to že hliníku je základních šest tříd, ale jako letecky není označen 100% žádný…

  2. Uplne zbytecne vyhozene penize.Mam nekolik sumcu na uplne obycejne navijaky a uplne v pohode.Hodne zalezi na rybarovi a ne na navijaku.Tahal jsem sumce ze brehu proti proudu vic jak 150m a sumec mel pres 2m a navijak stal 400kc😁 mam je do dnes.

  3. Tři tisíce je za naviják a dvanáct za jméno.😁😁 Kámoš letos udělal ve Francii 12 sumíků přes 2 metry, a 15000 ho stála celá jeho výbava.😁

    • Kuba je top rybář,ale v životě bych nekoupil naviják kvůli jménu… Jen proto že Vágner….tak 15 tisíc…?🤔🤦 Každýho věc,za co utrácí,ale dle mého, jde sumce chytit I na Naviják. Za 1500… Plus výrobek s Číny, který si nalepí nálepku se jménem. A má hned firmu,… No placená reklama,je taky reklama…🤦

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -