DomůAkční nabídkaJarní tip od Karla Nikla: Plovoucí dumbellsky na kapry s ovocnou příchutí

Jarní tip od Karla Nikla: Plovoucí dumbellsky na kapry s ovocnou příchutí

- Reklama -

Lov kapra na jaře často provází proměnlivé podmínky, které mohou naši snahu zhatit. Abychom byli při jarním rybaření úspěšní, je zapotřebí sáhnout po kvalitní nástraze. Co třeba vyzkoušet plovoucí dumbellsky na kapry od Karla Nikla?

Ilustrační foto: PARYS

 

Plovoucí dumbells NIKL Feeder Criticals

Asi nám dáte zapravdu, že sladké příchutě nástrah na kapry patří při jarním rybaření k tomu nejlepšímu. Ano! Právě sladké vůně dokážou i ve studené vodě vytvořit lákavou pachovou stopu, která zláká i pasivnějšího kapra. Co ale vybrat? Nástraha NIKL Feeder Criticals je dostupná na e-shopu PARYS.

Při jarním lovu kaprů vyzkoušejte třeba tyto plovoucí dumbellsky na kapry v sladké příchuti Candy Sweet. Právě příchuť Candy Sweet je dobře známá svou sladkou vůní, která krásně voní i za hodně nízkých teplot. Takže i když tuto nástrahu nahodíte do studené jarní vody, tak ta bude spolehlivě pracovat (vytvářet atraktivní pachovou stopu ve vodě).

Nejde ale jenom o sladkou příchuť: Tato nástraha v příchuti Candy Sweet má krásně výrazné zbarvení, které jde vidět i na zaneseném a šedivém dně. A když si rybář vybaví, jak vypadají podvodní terény na začátku sezóny, pak musí uznat, že výrazně červené zbarvení dává velký smysl. Hlavně nezapomínejte na to, že kapr dobře vidí kontrastní věci na tmavém podkladu.

Kromě sladké vůně atraktivního zbarvení tato nástraha nabízí i další velkou výhodu – ve vodě plave. Tahle plovoucí dumbellska se dostane i nad odumřelou vegetaci, která leží na podvodních terénech na začátku sezóny po dlouhé zimě. Nástraha se tak krásně „postaví“ nad tento nepořádek, a i díky výrazné barvě jde skvěle vidět. Tohohle si kapr určitě všimne!

 

K dostání i další příchutě plovoucích dumbells

Proč jsou tyto nástrahy tak populární při jarním rybaření? Protože mají i velmi atraktivní velikost! Plovoucí dumbells se vyrábí v průměru 8 až 10 mm, takže jde o ideální sousto při lovu ještě pasivních kaprů na začátku sezóny.

Nesmíme zapomenout ještě na tu výhodu, že plovoucí dumbells mají neobvyklý tvar válečku. A to může být taky rozhodující „detail“, protože všichni chytají především na kuličky. Takže nástraha ve tvaru válečku může bodovat hlavně na těch lokalitách, na kterých je velký rybářský tlak. A na kterých jsou rybáři zvyklí právě na zmíněné kuličky.

Pokud nechcete chytat na sladkou příchuť, pak máte na výběr z dalších variant. Karel Nikl tyto plovoucí nástrahy dodává v dalších příchutích – Devill Krill, Kill Krill, 68, Salmon/Peach, 3XL nebo Krill Berry. Fanoušci produktů ostříleného rybáře Karla Nikla si jistě všimli, že tyto nástrahy jsou k dostání v osvědčených příchutích, které používá i při výrobě špičkového boilies.

Plovoucí dumbells je možné použít jak při chytání na klasickou položenou s krmítkem, tak pochopitelně i na feeder. Tato nástraha je perfektní pro rychlé chytání ryb ve studené vodě na stojatých lokalitách, ale i na řekách. Velmi dobré jsou kombinace i s ostatními nástrahami – červy, žížalami nebo kukuřicí.

Pokud hledáte atraktivní nástrahu pro první jarní vycházky, pak se rozhodně podívejte na tyto „dobroty pro kapry“ od Karla Nikla. Plovoucí dumbells mají výrazné příchutě, atraktivní zbarvení, ve vodě plavou, a mají skutečně atraktivní průměr. Tohle je fakt parádní věc na začátek sezóny! Nástraha od Karla Nikla je dostupná na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -