DomůNovinkyNa FOR FISHING mohou rybáři i bez očkování, organizátoři oznámili důležitou změnu

Na FOR FISHING mohou rybáři i bez očkování, organizátoři oznámili důležitou změnu

- Reklama -

Veletrh pro rybáře FOR FISHING 2022 bude podle aktuálních pravidel přístupný i pro neočkované rybáře. Změnu v podmínkách vstupu oznámili sami organizátoři. Akorát bude nutné ve vnitřních podmínkách nosit respirátor.

Ilustrační foto: FOR FISHING

Organizátoři FOR FISHING před nedávném posunuli letošní ročník veletrhu v Praze z únorového termínu na březen. A byla to správná volba! Protiepidemická opatření v České republice se v tuto chvíli zmírnila, a to se týká i této velké rybářské akce. Letošní veletrh FOR FISHING, který se koná od 10. do 13. března 2022, tak bude v mnohem lepší atmosféře.

 

Na FOR FISHING i bez očkování

Důležitou změnu oznámili organizátoři na webu. „Veletrhy jsou nyní přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru,“ píše se na webu FOR FISHING. To v překladu znamená, že na letošní ročník FOR FISHING mohou i neočkování rybáři – alespoň v tuto chvíli (pokud něco vláda nezmění). Tuto informaci potvrdil magazínu InRybar.cz i manažer veletrhu Michal Sedláček.

„Tento krok znamená mnohem větší komfort jak pro naše návštěvníky, tak vystavovatele. Zároveň věříme, že je to signál oznamující blížící se konec koronavirové pandemie, na který všichni netrpělivě čekáme,“ uvedli organizátoři rybářského veletrhu FOR FISHING v Praze.

 

Uvnitř bude nutné mít respirátor

I když budou podmínky na letošním ročníku FOR FISHING výrazně uvolněnější, přesto bude nutné dodržovat platná opatření. Mezi ta nejzásadnější patří nutnost ve všech vnitřních prostorách nosit respirátor. To se netýká dětí do 6 let věku. Organizátoři dále doporučují rozestupy 1,5 metru a používání desinfekce rukou.

„I bez kontrol certifikátů zůstávají naše veletrhy bezpečným místem, kde dbáme na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků. Těšíme se na vás na veletrhu, který již proběhne ve zlepšené atmosféře, bude se těšit většímu zájmu návštěvníků i vystavovatelů a přinese potřebný restart veletržních příležitostí,“ dodávají organizátoři rybářského veletrhu.

 

Rybáři mohou vstupenky kupovat v předprodeji

Organizátoři rybářského veletrhu tradičně připravili možnost předprodeje vstupenek na FOR FISHING v Praze. Kromě pohodlí, kdy rybáři nemusí stát ve frontě před pokladnami na místě, jsou vstupenky v předprodeji i levnější.

Vstupné na pokladně vychází na 200 korun. Pokud si ho rybář obstará v předprodeji, pak vstupenka vyjde na 150 korun. Organizátoři tradičně připravili „úlevy“ pro dětské návštěvníky, kdy děti do 140 centimetrů mají vstup zdarma. To samé platí pro držitelé průkazů ZTP a ZTPP (nutné předložit na místě).

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -