DomůAkční nabídkaJednoduché nahazování montáží do velkých vzdáleností: Vyzkoušejte jednoduchý trik

Jednoduché nahazování montáží do velkých vzdáleností: Vyzkoušejte jednoduchý trik

- Reklama -

Daleké hody s rybářskou montáží jsou kolikrát jediným způsobem, jak se dostat k těm nejlepším místům na dané lokalitě. Někde jsou prostě rybářská pravidla přísná, takže neumožňují vyvážení z lodě.

Ilustrační foto: Chyť a pusť 

Proto se rybář musí spolehnout jen na svůj vlastní um! Věděli jste ale, že lze délku hodu prodloužit s pomocí jednoduché vychytávky? Ano! Angličtí vývojáři vymysleli speciální roztok, který napomáhá k výrazně delším hodům. Pojďme s na tuhle vychytávku podívat blíže!

Tuhle situaci zná asi každý rybář: V klidu sedí u prutů, které má nahozené před sebou. A najednou čvách! Třísk! Kus před nahozenými montážemi se vymrští nad hladinu krásný kapr. No jo, tam je ta ostrá hrana, u které se ryby drží. Jenže se k ní „nejde“ dostat – vyvážet se na této vodě nesmí a montáž neletí tak daleko. Skutečně? A co použít tuhle šikovnou vychytávku od anglické firmy KRYSTON?

 

Roztok na vlasec KRYSTON Greased Lightning Casting

Nadupaný roztok na vlasec pro daleké hody, který napomáhá k tomu, aby montáž letěla mnohem dále. Jaký je princip tohoto roztoku? Jde o to, že když má rybář na cívce vlasec, tak při jeho odvíjení při nahození dochází k tření. A právě tohle tření může výrazně zkracovat délku samotného hodu. A právě nad tímto „nešvarem“ se zamysleli angličtí vývojáři z věhlasné firmy KRYSTON. Roztok KRYSTON je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Ti po dlouhém vývoji nakonec přišli se speciálním roztokem, který na navazovacím materiálu utvoří slabounkou vrstvičku, která výrazným způsobem napomáhá k lepšímu odvíjení vlasce z cívky při hodu (viz přiložené video). Při odvíjení nedochází k takovému tření, takže výsledný hod je tak delší. Tuhle vychytávku si okamžitě oblíbili rybáři, kteří chytají na rozlehlých vodách.

VIDEO: Jak funguje roztok pro daleké hody? 

Použití tohoto přípravku je velmi jednoduché: Prostě vezmeme lahvičku s roztokem na vlasec pro daleké hody a kapalinu naneseme přímo na navazovací materiál na cívce. Ideální je vlasec nebo šňůru pokapat hned z několika stran cívky, aby se tekutina krásně roztekla rovnoměrně po celé cívce. Kromě to, že tento roztok napomáhá k dalekým hodům, tak také prodlužuje životnost ošetřeného navazovacího materiálu.

Extrémně důležitým faktorem je to, že tento speciální roztok je bez zápachu! I když na navazovacím materiálu vznikne slabounká vrstvička, tak ta v žádném případě nevydává žádný chemický zápach. Rybáři tak nemusí mít nejmenší obavu z toho, že když se vydají na zkušené a opatrné kapry, tak že by je tímto odradili. Na tohle angličtí vývojáři pochopitelně velmi pečlivě mysleli!

Pokud jezdíte na vody, které jsou „svázané“ nepříjemnými pravidly, tak tohle může být řešením! Tento speciální roztok od anglické firmy KRYSTON výrazně napomáhá k delším hodům, takže rybář je schopný se dostat tam, kam se jiní rybáři ze břehu prostě nedostanou. Tohle je fakt skvělá věc! Roztok pro daleké hody je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Anglická dokonalost: TOP produkty KRYSTON

Anglická firma KRYSTON je známá mezi ostřílenými kapraři pro její perfektní návazcové šňůrky a další navazovací materiály. Právě v sortimentu této společnosti rybář najde nejlepší návazcové materiály v TOP kvalitě pro lov těch největších kaprů. Kromě těchto produktů pak firma KRYSTON nabízí i spoustu přípravků, které napomáhají k delší trvanlivosti a vyšší odolnosti navazovacích materiálů. Produkty KRYSTON pro lov obrovských kaprů jsou k vidění na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -