DomůAkční nabídkaJehly na boilies, které „svítí“: tuhle neztratíte ani při nočním rybaření

Jehly na boilies, které „svítí“: tuhle neztratíte ani při nočním rybaření

- Reklama -

Jehly na boilies jsou důležitou součástí rybářské výbavy. Jde sice o malou drobnost, ale bez jehel se moderní rybář neobejde. Problémem je, že jde o součást výbavy, kterou rybář může snadno ztratit. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Určitě jste to u vody taky zažili: člověk připevňuje nástrahu „na vlas“ pod háček. A aby měl volné obě ruce, tak jehlu položí pod sebe. Když má rybář všechno hotové a chce jehlu schovat, tak zjistí, že se ztratila. Jako by se do země propadla!

Co s tím? Ideální je tomuhle nešvaru provždy říct STOP! Slovenská značka Delphin totiž přišla s unikátními „svíticími“ jehlami na boilies, které rybář prostě neztratí. Protože právě tyto jehly po nasvícení vydávají světlo. Jednoduché, ale zatraceně geniální!

 

„Svítící“ jehly na boilies Delphin

Jak známo, tak při rybaření rybář častokrát potřebuje vícero druhů jehel. Jednou postačí „klasická“ jehla na měkké boilies, jindy je ale zapotřebí pořádně pevná jehla na tvrdou nástrahu. Na tuhle poptávku ale slovenská značka Delphin pohotově reaguje. „Svíticí“ jehly najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

První jehla se jmenuje Delphin T-END GripXF LeadCORE. Jde o „klasickou jehlu“ na boilies, která má krásně zúženou přední část, díky čemuž se s ní pohodlně propichují nejrůznější druhy nástrah. U drobného háčku na konci jehly je potom klasická závlačka. Zároveň lze ale tuto jehlu využít i při práci s nejrůznějšími navazovacími materiály. Paráda!

Na výběr je potom stejná jehla na boilies, která má ale zesílení. Díky tomu ji rybář může využívat při práci s tvrdšími nástrahami, které se používají při lovu větších kaprů. Tato jehla na boilies se jmenuje Delphin T-END GripXF Strong.

VIDEO: Jak vypadají nové jehly od slovenské značky Delphin? Více ve videu

Další jehla, kterou si rybáři mohou vybrat, má název Delphin T-END GripXF SAFETY. Jedná se o speciální jehlu na ty nejtvrdší nástrahy, které při lovu kaprů rybář používá. Typicky jehlu SAFETY použijeme například při nastražování tygřího ořechu nebo toho nejtvrdšího boilies.

Na těchto jehlách od značky Delphin milujeme také ty důmyslné „detaily“. Například otvory na rukojeti, které dovolují navléknutí na provázek, čímž rybář ještě více snižuje riziko ztráty jehly nebo vrtáčku. Tady lze vidět, že vývojáři při vymýšlení prostě uvažovali!

 

K dostání je i „svíticí sada“

Samozřejmě, spousta rybářů nerado kupuje jehly jednotlivě. A rovnou si rádi pořídí celou sadu jehel. Na tuhle poptávku slovenská značka Delphin pohotově zareagovala. Rybáři si tak mohou obstarat sadu „svítících“ jehel za lepší cenu.

Na výběr je sada Delphin T-END Grip 3XF. Ta kombinuje dva typy jehel, a poté ještě vrtáček. Co v sadě přesně najdeme? Součástí je „klasická“ jehla na boilies LeadCORE, kterou rybáři využijí právě při nastražování klasických nástrah.

Ti rybáři, kteří při lovu větších ryb používají tvrdé nástrahy – ať už tygří ořech nebo tvrdé boilies – využijí zase spíše jehlu SAFETY, která je také součástí této sady. Rybáři tak budou mít k dispozici jehly do všech možných podmínek.

A super součástí celé sady je potom i praktický vrtáček. Ten je vynikající pro navrtání opravdu těch nejtvrdších nástrah, díky čemuž vznikne v nástraze otvor. A rybář tak neriskuje prasknutí jehly při snaze propíchnout tvrdou nástrahu. Super!

Pokud chcete mít ve výbavě takové jehly na boilies a vrtáčky, které prostě neztratíte, pak se určitě podívejte na tyto od slovenské značky Delphin. Jsou fakt parádní! „svíticí“ jehly a vrtáčky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -