Rybník Strhaná Hráz

- Reklama -

Soukromý revír rybník Strhaná Hráz leží v Jihočeském kraji v obci Dolní Bukovsko a jen pár kilometrů od Českých Budějovic nebo Jindřichova Hradce. Soukromý revír rybník Strhaná Hráz je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Strhaná Hráz je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Strhaná Hráz tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Strhaná Hráz nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Strhaná Hráz jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Strhaná Hráz si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Strhaná Hráz mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Strhaná Hráz je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Nechybí ale ani dravci! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Kraj: Jihočeský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

 • Denní (od 6 do 21 hodin/chyť a pusť) – 250 korun
 • Denní (non-stop/chyť a pusť) – 300 korun

 

Pravidla lovu:

Obecné zásady chování při lovu

 • Rybář je při pobytu u rybníka povinen zachovávat pořádek a maximálně šetrně a ohleduplně se chovat k přírodě. Po ukončení chytání ryb je chytající povinen uklidit místo rybolovu a okolí. Případné odpadky musí shromáždit v soudržném obalu a dát do odpadových nádob. Toto ustanovení bude předmětem kontroly a jeho porušení bude posuzováno dle zákona 238/91 Sb., jako založení černé skládky a postihy dle 200/90Sb. Mládež do 10 let smí lovit v doprovodu osoby starší 18 let a to zdarma.
 • S ulovenými rybami je rybář povinen zacházet šetrně a dle rybářské etiky, zejména je nepoškozovat vláčením po břehu, násilným vyprošťováním zaseknutých háčků. Zakazuje se škrabání a kuchání ryb v katastru rybníka. Je zakázáno rozdělávání ohňů na jiném než vyhrazeném místě. Při výkonu rybolovu je nutné, aby lovící dodržovali mezi sebou vzdálenost nejméně 3 m, při lovu přívlačí 20 m, pokud se nedohodnou na menší. Lovící nesmí u sebe přechovávat žádné ryby

Rybářské nářadí, způsoby lovu, nástrahy

 • Lov musí být prováděn jen způsobem odpovídajícím zásadám řádného výkonu rybářského práva, ochrany ryb a ostatních živočichů.
 • Je povoleno chytat max. na 3 pruty, každý nejvíce o dvou návazcích s jednoduchými háčky.
 • Zavážení nástrah plavidly je povoleno.
 • KAŽDÝ RYBÁŘ MUSÍ MÍT KROMĚ POVINNÉHO VYBAVENÍ TAKÉ PODLOŽKU POD RYBY!
 • ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ SRKAČEK – UDICE MUSÍ BÝT ÚNIKOVÁ, ABY SE RYBA V PŘÍPADĚ UTRŽENÍ DOKÁZALA HÁČKU ZBAVIT!!!
 • V PŘÍPADĚ, ŽE SPRÁVCE NEBO JINÁ OPRÁVNĚNÁ OSOBA ZJISTÍ, ŽE RYBÁŘ POUŽÍVÁ NEPOVOLENÉ NÁVAZCE, BUDE OD VODY OKAMŽITĚ VYKÁZÁN A V DANÉM ROCE MU DALŠÍ POVOLENKA NEBUDE VYDÁNA! JEDNÁ SE O HRUBÉ PORUŠENÍ RYBÁŘSKÉ ETIKY!!!

Kontrola a dozor

 • Tuto činnost vykonává řádně ustanovená osoba – správce nebo majitel revíru. Chytající je povinen umožnit kontrolu dokladů, nahlédnutí do prostoru auta, rybářského náčiní, nářadí. Pro případ, že oprávněný z pověření k lovu ryb poruší ustanovení z tohoto rybářského řádu, má správce nebo majitel provozování rybolovu právo ihned ukončit bez nároku na náhradu prostředků vynaložených na nákup pověření k lovu ryb.

Parkování vozidel

 • Před rybníkem vpravo je u příjezdové cesty naproti tribuně velké označené zatravněné parkoviště. Z důvodu ochrany přírody a udržování zelených travnatých ploch kolem rybníka jsou rybáři povinni zanechat vozidlo na tomto parkovišti. Neuposlechnutí bude posuzováno jako porušení Rybářského řádu včetně zrušení povolenky k lovu ryb bez náhrady!

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Strhaná Hráz

Web: rybolov-picha.cz

Telefon: 603 151 779

Předchozí článekRybník Záluží – Velká Dálka
Další článekRybník Rosed
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -