DomůSoukromé revíryJihočeský krajRybník Záluží – Velká Dálka

Rybník Záluží – Velká Dálka

- Reklama -

Soukromý revír rybník Záluží – Velká Dálka leží v Jihočeském kraji v obci Záluží a jen pár kilometrů od Tábora nebo Jindřichova Hradce. Soukromý revír rybník Záluží – Velká Dálka je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Záluží – Velká Dálka je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Záluží – Velká Dálka tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Záluží – Velká Dálka nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Záluží – Velká Dálka jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Záluží – Velká Dálka si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Záluží – Velká Dálka mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Záluží – Velká Dálka je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry, amury nebo líny. Nechybí ale ani dravci! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Kraj: Jihočeský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

 • Denní (od 6 do 21 hodin/chyť a pusť) – 300 korun
 • Denní (non-stop/chyť a pusť) – 350 korun

Poznámka: Na revíru se loví na 3 pruty

 

Pravidla lovu:

 • Rybář je při pobytu u rybníka povinen zachovávat pořádek a maximálně šetrně a ohleduplně se chovat k přírodě. Po ukončení chytání ryb je chytající povinen uklidit místo rybolovu a okolí. Případné odpadky musí shromáždit v soudržném obalu a dát do odpadových nádob. Toto ustanovení bude předmětem kontroly a jeho porušení bude posuzováno dle zákona 238/91 Sb., jako založení černé skládky a postihy dle 200/90Sb. Mládež do 10 let smí lovit v doprovodu osoby starší 18 let a to zdarma.
 • S ulovenými rybami je rybář povinen zacházet šetrně a dle rybářské etiky, zejména je nepoškozovat vláčením po břehu, násilným vyprošťováním zaseknutých háčků. Zakazuje se škrabání a kuchání ryb v katastru rybníka. Je zakázáno rozdělávání ohňů na jiném než vyhrazeném místě. Při výkonu rybolovu je nutné, aby lovící dodržovali mezi sebou vzdálenost nejméně 3 m, při lovu přívlačím 20 m, pokud se nedohodnou na menší.
 • Lov musí být prováděn jen způsobem odpovídajícím zásadám řádného výkonu rybářského práva, ochrany ryb a ostatních živočichů.
 • Je povoleno chytat max. na 3 pruty, každý nejvíce o dvou návazcích s jednoduchými háčky.
 • Zavážení nástrah plavidly je povoleno.
 • Kontrola a dozor: Tuto činnost vykonává řádně ustanovená osoba – správce nebo majitel revíru. Chytající je povinen umožnit kontrolu dokladů, rybářského náčiní a nářadí. Pro případ, že oprávněný z pověření k lovu ryb poruší ustanovení z tohoto rybářského řádu, má správce nebo majitel provozování rybolovu ihned ukončit bez nároku na náhradu prostředků vynaložených na nákup pověření k lovu ryb. Je zakázáno přechovávat ryby u sebe.
 • Možnost využití dvou zřízených chatek – buněk (pitná voda, užitková voda, elektřina, plynový sporák, lednice s mrazákem, mikrov.trouba, televize, radio,sprcha, suché WC, sezení s krbem, možnost grilování, opékání, možnost rozdělání ohně včetně zajištění dřeva).
 • Revír je ideální pro skupiny rybářů, kteří vyhledávají klidné prostředí. Možnost spaní pro 6 osob.
 • Celé zázemí je možno využít za 50Kč/osobu na 24 hod.
 • V případě, že bude rybářů více jak čtyři, budou mít možnost být na rybníku pouze sami!
 • Rybník si mlůžete pronajmout i na jiné společenské akce.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Záluží – Velká Dálka

Web: rybolov-picha.cz

Telefon: 603 151 779, 603 895 921

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -