DomůNovinkyKapr o váze 32,6 kilogramů z české vody! Rybář ho chytil na...

Kapr o váze 32,6 kilogramů z české vody! Rybář ho chytil na soukromém revíru  

- Reklama -

Tak tohle je teda něco! Po rybářském internetu koluje fotografie obrovského šupináče, který přesáhl magickou hranici 30 kilogramů. A to s velkým přehledem! Tenhle gigantický kapr totiž vážil neskutečných 32,6 kilogramů. Kde byl kapr uloven? Tato majestátní ryba byla chycena na soukromé lokalitě Dělouš, která leží na severu Čech. Právě v tomto jezeře, které má rozlohu 26 hektarů, žije vícero kaprů přes 30 kilo váhy!

Foto: Jezero Dělouš

Na severu Čech nedaleko Ústí nad Labem leží 26 hektarové jezero Dělouš. A právě v něm žijí obrovské ryby! Proto není divu, že na lokalitu jezdí rybáři nejen z Česka, ale také ze zahraničí. Jezero má hloubku od 1 do 22 metrů. V jezeře je velmi čistá voda, která se do lokality dostává silnými vývěry ze země.

A právě na téhle nelehké soukromé vodě se chytila obrovská ryba! Na sociálních sítích jezera Dělouš se objevila krátká zpráva: „32,6 kilogramů z místa č. 5. Gratulujeme!“ uvedl správce jezera. A z přiložené fotografie je ihned patrné, že právě tenhle kapr je nefalšovaným králem tamní lokality. Podívejte se na tu neskutečnou stavbu těla, kterou by tomuhle šupíkovi záviděl i kdejaký kapr lysec! Nádherná ryba!

 

V lokalitě žije více ryb +30 kilo

Jezero Dělouš je další vodou na české mapě, o které se dobře ví, že v ní žije vícero ryb přes 30 kilo váhy. Důkazem je totiž další fotografie, kterou správci jezera Dělouš zveřejnili jen chvíli po „rekordním úlovku“. Na druhé fotografii je totiž ryba o váze 31,7 kilogramů. Redakce InRybar.cz zjistila od správců soukromého revíru, že jde skutečně o jinou rybu.

Je tak fascinující vidět, že v České republice je hned několik lokalit, které nabízí jednoho nebo více kaprů, kteří přesahují magickou hranici 30 kilogramů. Teď je jen velkou otázkou, kde se v následujících měsících bude chytat ten nejtěžší! Co myslíte vy? 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -