DomůAkční nabídkaVýprodej boilies JET FISH: Ušetřete pořádný balík peněz a získejte kvalitní kuličky

Výprodej boilies JET FISH: Ušetřete pořádný balík peněz a získejte kvalitní kuličky

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá super výhodný výprodej boilies od Jaroslava Těšínského. Rybáři si nyní mohou obstarat vybrané druhy kuliček v populární akci 2+1 zdarma. 

Ilustrační foto: PARYS

Jakých kuliček se tato akce týká? Máme pro vás dobrou zprávu: Tato podzimní akce se vztahuje na velepopulární boilies Legend Range Biokrill a Legend Range Biosquid. Upozorňujeme, že tato akce je množstevně omezena! Připravte se na podzimní část sezóny výhodně! 

 

Boilies JET FISH Legend Range (2+1 ZDARMA)

Dokonalé boilies z „dílny“ Jaroslava Těšínského pro lov těch největších kaprů. Toto boilies má na svém kontě celou řadu obrovských kaprů. To je dáno především prvotřídním složením těchto kuliček. V tomto boilies jsou nejrůznější moučky, aminokomplexy, extrakty nebo esenciální oleje. Když se tohle všechno spojí dohromady ve správném poměru, pak vznikne opravdu dokonalá nástraha! Boilies JET FISH Legend Range je dostupné na e-shopu PARYS.

Tak jako řada boilies Legend Range od firmy JET FISH. Tyto kuličky mají opravdu perfektní složení, které dokáže ve vodním prostředí vysílat lákavé potravní signály. Takže kapr ihned pozná, že v jeho blízkosti se nachází atraktivní potrava. K lákavým signálům ale nepřispívá pouze složení těchto kuliček. Důležitou složkou jsou i použité esence!

Pokud budeme mluvit pouze o boilies v této výhodně 2+1 akci, tak si rybáři mohou vybrat mezi legendárními příchutěmi biosquid nebo biokrill. Obě příchutě dokážou ve vodním prostředí vytvořit velmi atraktivní pachovou stopu, na kterou budou kapři spolehlivě reagovat. Toto provedení je pak naprosto vynikající pro lov podzimních kaprů v nadcházející části rybářské sezóny. Tohle prostě funguje!

Rybáři si ve výhodné akci od firmy JET FISH 2+1 zdarma mohou vybrat kuličky v populárních velikostech 20 a 24 mm. Průměr 20 mm je mezi rybáři extrémně populární pro jeho univerzálnost. S takovou velikostí si rybář skvěle zachytá i při krátkodobých vycházkách, kdy chce co nejrychleji udělat záběr. Větší velikost je pak jako dělaná na dlouhotrvající výpravy, kdy se rybář zaměřuje na ty největší ryby.

V akci je potom na výběr i ze dvou balení. Rybáři si mohou vybrat buďto kilogramové nebo 3 kilogramové balení. Záleží jen na tom, kolik kuliček rybář potřebuje. Jelikož tato akce je 2+1 zdarma, tak ke dvěma pytlíkům rybář dostane vždy 1 balení daného boilies zcela zdarma. Ve výsledku tak může ušetřit pořádný balík peněz!

Na jaké boilies chytat kapry na podzim, ptáte se? Pokud právě hledáte nějaké cenově dostupné kuličky, které ale nabídnou perfektní kvalitu, pak se rozhodně podívejte na toto boilies od Jaroslava Těšínského. Tato nástraha obsahuje opravdu perfektní suroviny, je dostupná v populárních velikostech a nyní ve slevě! Nenechte si tuhle možnost upláchnout! Cenově dostupné boilies JET FISH je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Nástrahy JET FISH nejlevněji na PARYS!

Tohle byla je drobná ochutnávka TOP produktů od Jaroslava Těšínského! V sortimentu této společnosti ale naleznete celou řadu dalších nástrah, krmení, tekutých a sypkých atraktorů, a mnoho dalšího. A vše za super ceny! Pokud hledáte opravdu kvalitní dobroty pro kapry, které obsahují špičkové suroviny, pak se podrobněji podívejte na sortiment od firmy JET FISH.

S tímhle neuděláte chybu! A na e-shopu PARYS tohle všechno naleznete za super ceny! Vynikající nástrahy a návnady JET FISH za super ceny jsou k dostání na rybářském e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -