DomůAkční nabídkaKaprové navijáky do 900 korun: Mají kvalitní brzdu a velkou kapacitu cívky

Kaprové navijáky do 900 korun: Mají kvalitní brzdu a velkou kapacitu cívky

- Reklama -

Německá značka DAM na rybářský trh dodává levné navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou. Tyto navijáky jde i v populárních „velikostech na kapry“ sehnat už pod 900 korun. Na výběr je více velikostí. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou jsou populárními modely u mnoha rybářů. Právě tento typ brzdy zaručuje pohodlný rybolov, kdy rybář úplně povolí brzdu navijáku, a pak jedním otočením kličky se brzda přepne do takové „podoby“, která je vhodná pro zdolávání.

Proto není divu, že rybáři po takových navijácích na kapry, které výrazně zvyšují komfort při rybaření, s takovou oblibou sahají. O to více, když je naviják na kapry s volnoběžnou brzdou k dostání za super nízkou cenu. Tak jako například tyto levné kaprové navijáky od německé značky DAM.

 

Naviják na kapry DAM Runshift 3 FS

Tohle jsou populární modely kaprových navijáků s volnoběžnou brzdou od německé značky DAM. První, co na těchto strojích každého rybáře zaujme, je jednoznačně jeho cena. Tyto navijáky totiž v největší velikosti, která je z našeho pohledu pro lov kaprů jako dělaná, stojí méně jak 900 korun.

Rybář tak doslova za lidovou cenu dostane velmi kvalitní kaprový naviják s volnoběžnou brzdou, který je ale k dostání za super nízkou cenu. Pokud tedy nechcete za navijáky utrácet velké peníze, pak se podívejte na tyto od německé značky DAM. Tyto navijáky za pár korun si lze obstarat na e-shopu Chyť a pusť.

Na těchto navijácích DAM Runshift 3 FS ale není zajímavá jenom cena. I když jde opravdu o hodně levné stroje na kapry, tak přesto mají skutečně kvalitní zpracování. Uvnitř každého navijáku DAM najdeme silné vnitřní díly, které vydrží i dlouhodobé a náročné používání u vody. Takže rybář se může spolehnout, že tyto stroje budou bezproblémově a dlouhodobě fungovat.

Zásadní předností na těchto navijácích vidíme v jejich brzdném systému. Jak už jsme výše nakousli, tyto modely nabízí volnoběžnou brzdu, která dovoluje nastavení navijáku do takové „podoby“, aby ryba necítila při záběru téměř žádný odpor. Během okamžiku je pak ale rybář schopný přepnout do „módu“ na zdolávání.

Na těchto navijácích se nám líbí, že na nich najdeme podobné funkce a vlastnosti jako na mnohem dražších modelech. Jde například o antireverzní systém Infinite nebo strojově obráběné převody. K tomu je pak nutné připočíst i například bytelné překlápění nebo odolné tělo. Obrovský plusem je také to, že v balení je cívka zdarma, což rozhodně není vždycky pravidlem.

 

Navijáky dostupné ve 4 velikostech

Rybáři si tyto navijáky od německé společnosti DAM mohou vybrat ve 4 velikostech. Z našeho pohledu se pro klasické chytání na položenou hodí nejvíce největší model o velikosti 6000. Jde o to, že tento naviják je opravdu bytelný na to, aby vydržel zdolávání i většího a divočejšího kapra.

Navíc, takto velký naviják je konstruován i pro daleké nahazování, kdy při správné volbě průměru navazovacího materiálu a vhodné montáže je rybář schopný nahazovat přes 100 metrů daleko. Na cívku modelu 6000 se pak vejde 295 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Toto je dostačující na drtivou většinu tuzemských revírů, na kterých chytáme ze břehu.

Dále si pak rybáři mohou vybírat z menších modelů, k dostání je například naviják o velikosti 5000. Ten je vhodný pro lovu na středně velkých a menších vodách, kdy například chytáme na rybníku na krmítko. Na takto velký naviják se totiž vejde plně dostačujících 265 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,33 mm. K dostání jsou pak i menší navijáky o velikosti 4000 a 3000.

Pokud hledáte cenově dostupný naviják na kapry, který ale nabídne kvalitní vlastnosti pro lov i v hodně náročných podmínkách, pak se rozhodně podívejte na tyto levné navijáky s volnoběžnou brzdou od německé značky DAM. Tyto stroje nabízí kvalitní zpracování, zajímavé vlastnosti, a přitom jsou k dostání za pár korun. Navijáky si můžete obstarat na e-shopu Chyť a pusť za pár korun.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -