DomůAkční nabídkaKrásná vůně medu: Úspěšné medové nástrahy pro jarní rybaření, které kapři milují

Krásná vůně medu: Úspěšné medové nástrahy pro jarní rybaření, které kapři milují

- Reklama -

Když se rybářů zeptáte, jaké příchutě při jarním lovu kaprů používají, pak vám drtivá většina řekne, že na medovou příchuť nedají dopustit. Není se vůbec čemu divit, protože medové nástrahy fungují. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Medové nástrahy mají nádherně sladké aroma, která se spolehlivě šíří i studenou vodu při jarním rybaření. A i proto mají takové úspěchy při lovu kaprů na krmítko nebo na feeder. Kromě toho ale medové nástrahy mívají výrazně žluté zbarvení, takže se neztratí ani na silných nánosech mrtvé vegetace, která v rybářských lokalitách leží na dně. Jaké medové nástrahy vybrat?

 

Medové obalované rozinky

Hledáte netradiční a neokoukanou nástrahu na jarní kapry? Právě jste ji našli. Medové obalované rozinky jsou hitem posledních sezón pro rychlý lov kaprů na položenou nebo feeder. Jde o to, že tato nástraha má krásně šťavnatý střed, který je „nacucaný“ atraktivní esencí. Medové rozinky jsou k dostání na rybářském e-shopu Chyť a pusť.

Tři obalované rozinky nastražené pod háčkem, které slouží jako nástraha na kapry

V rybářském světě jen těžko budete hledat nástrahu, která má tak výrazné aroma, aniž byste ji museli namáčet v nějaké esenci. Kromě toho je ale rozinka obalena v lákavé vrstvě, která se po vhození do vody začne uvolňovat. Takže v okolí nástrahy se začnou vznášet drobné částečky, které zejména v čisté vodě dokážou zaujmout kapry i na větší vzdálenost.

Pokud se bavíme o medových rozinkách, tak ty jsou obalené v krásně žlutém obalu. A právě ona žlutá barva je pro lov jarních kaprů jako dělaná! Proč? Protože žlutá barva jde perfektně vidět i na tmavém a šedivém terénu, který je při jarním rybaření často k vidění. Nezapomínejte na to, že kapři dobře vidí kontrastní věci – tedy výrazné předměty na tmavém podkladu.

Nastražené obalované rozinky pod háčkem na ryby jako nástraha na kapry

Obalované rozinky jde nastražit buďto přímo na háček, anebo na do řetízku pod háček. Jelikož jde o nástrahy pro hodně rychlé chytání kaprů, tak doporučujeme dávat do krmítka především jemnou krmnou směs s výrazným aroma. Obalované rozinky v příchuti medu jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť za zajímavou cenu.

 

Medové rohlíkové boilies

Pokud budeme hledat největší klasiku pro jarní lov kaprů, pak se asi shodneme, že k nim jednoznačně patří rohlíkové boilies. Tato nástraha z pečiva, která ve vodě plave, je mezi rybáři jedna z nejvíce populárních. A velký podíl na tom mají právě vlastnosti této nástrahy. První jsme už nakousli: Rohlíkové boilies plave, takže se spolehlivě nadzvedne nad nánosy na dně. Levné rohlíkové boilies je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Druhou výhodou je, že z rohlíkového boilies se dobře uvolňují atraktivní vůně. Jde o to, že když rohlíkové boilies hodíme do vody, tak jeho povrch změkne. A právě díky tomu se vůně začne uvolňovat do okolí. Mezi nejpopulárnější vůně patří právě med, který rybáři velmi rádi používají. Nedivíme se, med nikdy nezklame!

Zase: Medové rohlíkové boilies má krásně žluté zbarvení, takže jde dobře vidět i na hodně zaneseném dně. To je taky nesporná výhoda této nástrahy. Jelikož jde o nástrahu pro rychlé chytání, tak doporučujeme do krmítka dávat jemné krmení s výrazným aroma. Takhle si zaručeně zachytáte! Pokud chcete levné rohlíkové boilies za normální peníze, pak se podívejte na rybářský e-shop Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -