DomůAkční nabídkaKrmení na kapry, které „kouří“: játrové nugety vytvoří ve vodě hustý „mrak“

Krmení na kapry, které „kouří“: játrové nugety vytvoří ve vodě hustý „mrak“

- Reklama -

Rybáři se odjakživa snaží najít to nejlepší krmení, které napomůže k přilákání kaprů. Po jakém krmení sáhnout? Zkuste třeba takové, které ve vodním prostředí vydává extrémně silné potravní signály.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Na začátku rybářské sezóny je důležité rybám nabídnout něco, co obsahuje vysoké množství atraktivních látek. Přece jen, kapři se potřebují po „zimním spánku“ pořádně nacpat. Do studené vody se ale klasické pelety na kapry nehodí. Tak co vybrat?

Ideálním řešením jsou moderní krmné nugety, které obsahují celou řadu atraktivních látek. Takže dokážou i ve studené vodě vysílat silné potravní signály. Takovou dobrotu nenechá ležet žádný kapr! Pojďme se na tyhle játrové nugety pro ryby podívat blíže.

 

Krmné nugety na ryby CUC!

Tohle je velmi oblíbené krmení na kapry, které rybáři začali ve velkém používat. Ale divíte se? Právě tyhle nugety pro ryby mají dokonalé vlastnosti, které slibují parádní chování ve vodním prostředí. Nugety na ryby CUC! najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Játrové nugety na kapry na dlani

Obrovskou výhodou těchto nuget je jejich konzistence. Tato návnada totiž není tvrdá jako klasické pelety. Naopak! Nugety mají spíše „gumovější konzistenci“, takže je rozlousknete mezi prsty. A právě tohle slibuje, že se budou nugety velmi rychle rozpouštět ve vodním prostřední. Díky tomu tak budou vydávat opravdu silné potravní signály, která rychle zlákají kapry k nástraze.

Tajemství úspěchu tkví v tom, že tyto nugety se vyrábí zastudena. Díky tomu nedojde k úplnému vysušení návnady tak, jako v případě klasických pelet. Nugety se tak ve vodě chovají mnohem atraktivněji. Zároveň nedochází k poškození surovin, ze kterých jsou nugety vyrobené.

Játrové nugety na kapry vypouští látky ve vodě a vzadu jsou halibutové pelety na kapry

Ale bacha! My netvrdíme, že pelety jsou špatné, a že je nemají rybáři používat. To ne! Hodně rybářů to dělá tak, že nugety na ryby kombinuje s klasickými peletami. Postup je jednoduchý: do 2 až 4 kilogramů pelet nasypeme 1 kilogram nuget. Díky tomu v krmení bude tvrdší složka, ale i atraktivní nugety, které se začnou okamžitě rozpadat.

 

Nejlepší je játrová příchuť

Rybáři si tyto nugety mohou vybrat v celé řadě příchutí. Ovšem z našich zkušeností je prostě nejlepší játra. Právě ta má pro kapry neodolatelné aroma, protože tyhle nugety obsahují celou řadu super surovin. Kromě toho černé nugety v čisté vodě vytváří nepřehlédnutelný „mrak“. Super!

Játrové nugety na kapry vypouští pachovou stopu ve vodě

Nugety na ryby jsou k rozeznání i díky atypickému tvaru oproti jiným návnadám. Jde totiž o jakési kostičky s ostřejšími hranami. K čemu to je? Takový tvar je ideální například na svahovité terény, ze kterých by se kuličky boilies nebo válečky pelet skutálely.

Lákavý je také průměr nuget: ten je okolo 17 mm, což je ideální velikost pro opravdu hodně rychlé chytání. A atraktivitu nuget si uvědomili také rybáři – ti tak nugety s velkou oblibou napichují pod háček jako nástrahu. A to i přesto, že nugety jsou především ke krmení. Ale nechytejte na ně, když je kapři s tak velkou chutí žerou!

Rozpůlené játrové nugety na kapry LK Baits

Pokud budete chtít na nugety chytat, pak určitě doporučujeme používat větší peletové zarážky. Právě ty napomůžou k tomu, že nugety nespadnou při nahození. Aby bylo všechno ještě atraktivnější, můžete k nugetám přidat pop-up nástrahu, aby se nadzvedly. Anebo si rovnou pořídit plovoucí nugety od stejného výrobce.

Játrové nugety na kapry LK Baits

Pokud aktuálně hledáte to nejlepší krmení (nejen) na začátek rybářské sezóny, pak se určitě podívejte na toto od českého výrobce. Nugety se ve vodním prostředí chovají neuvěřitelně atraktivně, takže okamžitě upoutáte pozornost i letargických kaprů. Nugety na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -