DomůAkční nabídkaKvalitní české boilies za 100 korun: Zlevněné jsou populární příchutě na velké...

Kvalitní české boilies za 100 korun: Zlevněné jsou populární příchutě na velké kapry

- Reklama -

Na e-shopu PARYS probíhá akce na vybrané druhy českého boilies JET FISH. Rybáři si tak mohou hned ze startu sezóny udělat zásobu kvalitního boilies za rozumné peníze. Množství boilies je omezeno. 

Ilustrační foto: PARYS

Česká firma JET FISH patří k tradičním výrobcům rybářských nástrah a krmení. Proto není divu, že je mezi kapraři tolik oblíbená. A teď mají milovníci kaprů důvod k radosti – na rybářském e-shopu PARYS jsou tyto kuličky výrazně zlevněné. Ala bacha! Počet zlevněných balíků boilies je omezeno, a zásoby se rychle tenčí.

 

Boilies JET FISH Premium Clasicc

Jedno z nejvíce populárních boilies z nabídky Jaroslava Těšínského. A ono se není čemu divit! Právě tyto kuličky patří k těm cenově dostupnějším, a teď je cena díky slevě na PARYS ještě příznivější. Když si to rybář rozpočítá, tak kilogram těchto kuliček vyjde na příjemnou stovku. Zlevněné boilies JET FISH Premium Clasicc je k dostání na rybářském e-shopu PARYS.

I když tyto kuličky patří k tomu levnějšímu, tak přesto si drží vysokou kvalitu. Základ boilies je ve velepopulární směsi 50/50, která je doplněna ptačími zoby a chuťovými stimulátory. Další výraznou zbraní jsou nádherně vonící esence. Takže rybář za 100 korun dostane fakt povedené boilies, na které si parádně zachytá.

Boilies JET FISH Premium Clasicc se dodává v praktickém 5 kilogramovém balení. Proto si ho rybáři vozí s sebou k vodě jako levné, ale kvalitní, krmení na kapry. S tímto boilies je rybář schopný velmi dobře „nastartovat“ lovné místo k lovu kaprů. Kuličky se pak dodávají v populárním průměru 20 mm, který patří k těm nejvíce používaným.

 

K dostání v populárních příchutích

Skvělou zprávou je, že slevová akce na PARYS se netýká pouze jedné příchutě zmíněného druhu boilies, ale rybáři si mohou vybírat z celé řady vůní. K dostání jsou tak sladké příchutě typu jahoda/brusinka, mango/meruňka nebo cream/scopex. Právě tyto nasládlé vůně jsou mezi česko-slovenskými rybáři velmi oblíbené na začátku kaprové sezóny.

Boilies Jaroslava Těšínského je pak ale velmi známé díky masovým kombinacím, které se v některých provedeních staly legendami tuzemské kaprařiny. A z masových příchutí, které skvěle fungují, si rybáři mohou vybrat i u tohoto zlevněného boilies. Na výběr je třeba vynikající bicrab/losos nebo squid/krill.

Pokud se ale ptáte na „černého koně“ ze všech příchutí, tak by jednoznačně doporučujeme příchuť chilli/česnek. Jde o kuličky s koncentrovanou vůní, která se velmi dobře šíří i ve studené vodě. A právě třeba v aktuálních podmínkách je na mnoha místech voda ještě hodně studená, takže se právě toto boilies skvěle hodí k lákání kaprů. Levné boilies JET FISH Premium Clasicc je k dostání na rybářském e-shopu PARYS za super cenu.

 

Jak připravit zajímavé boilies do studené vody?

Samozřejmě, aby toto boilies spolehlivě „šlapalo“, pak není na škodu ho trochu vylepšit nějakou tekutou potravou nebo boosterem. Doporučujeme jednoduchý postup: Toto levné boilies vysypejte do kbelíku a zalijte ho tekutým atraktorem. Následně vše pořádně promíchejte a nechejte vše několik hodin odležet. Právě díky tomuto postupu se do kuliček atraktivní tekutina krásně vsákne. Funguje to!

Takovým trikem do aktuálních podmínek, kdy je v našich revírech pořád krásně čistá voda, je to, že zalité boilies ještě posypeme nějakým levným method mixem. Díky tomu se totiž na boilies vytvoří luxusně sypká vrstva, která po vhození do vody vytvoří nádherný mrak. Tohle má velký význam právě v čisté vodě, ve které půjde zmíněný „mrak“ vidět i z velké vzdálenosti.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -